Седмокласна изпитна тема - 22.06 - 28.06 - НВО приключи, адреналинът още не

  • 54 591
  • 1 260
# 75
Аз получих тъкмо входящ номер от Мон.
Виж целия пост
# 76
За да се разгледа един сигнал и да е правилно подаден в него трябва да се съдържа:
пълното име и адреса на гражданина или организацията, от които изхожда;
естеството на искането;
дата;
подпис на заявителя;

мобилен или стационарен телефонен номер, ако има такъв;
избор на приложим за съответната услуга начин за предоставяне на резултата от услугата:
а) на електронен адрес съгласно Закона за електронното управление;
б) в профил, регистриран в Информационната система за сигурно електронно връчване като модул на Портала на електронното управление по смисъла на Закона за електронното управление;
в) на посочения от заявителя адрес;
г) на гише;
други задължителни елементи, ако такива са предвидени в специален закон.

Т.е. който подава по имейл следва да е включил всички индивидуализиращи реквизити. Подписът (ако нямате електронен) вероятно може и със сканирано копие на жалбата, в което подписът се вижда (за последното не съм убедена дали ще свърши работа сканирано копие).
Виж целия пост
# 77
Върши работа.
Виж целия пост
# 78
Данибон го е пуснала във ФБ, надявам се с твое разрешение.
Стискам палци на всички седмокласници.
Малък “поздрав” за 21ва задача, лично творчество.
https://youtu.be/6_UW0rQ9fe0?is=hTuhCezs7blAMYOb


Виж целия пост
# 79
И аз получих тъкмо входящ номер от Мон.
Виж целия пост
# 80
Накой беше пуснал как се казва дирекцията, която отговаря за оценките в МОН. Превъртях цялата предходна тема и не го намерих. Може ли отново, моля.
Виж целия пост
# 81
Нашите в училище ползваха ето тези

и моя изреши цялата поредица по класове на зеления на Пенка...много добър сборник . Купих и тези до 12ти клас
Виж целия пост
# 82
Моето писмо е подобно на това на adelka.
Едновременно пуснах до омбудсмана и МОН, от омбудсмана имам входящ номер, от МОН още не
Виж целия пост
# 83
Виж целия пост
# 84
Момичета, аз също ще пиша за казуса към МОН, като копирам допълнителни институции. Ще наблегна на ясно зададените критерии за оценяване и че първи модул може да има само един верен отговор.
Виж целия пост
# 85
Накой беше пуснал как се казва дирекцията, която отговаря за оценките в МОН. Превъртях цялата предходна тема и не го намерих. Може ли отново, моля.
Аз  просто  предположих, някой да не  го  приеме за  чиста  монета.   Питах сега  една   приятелка,  която е действащ учител (не  по мат) и  също не  претендира  да  е права, та тя  каза, че  според нея  критериите  се утвърждават или от  самата шефка на  Дирекция „Оценяване в предучилищното и училищното образование“ , или  от  главния  експерт  по мат в  същата  дирекция. АКО  е права, направих  си  труда  да потърся имената  им  - Петя  Петрова е  директорът, бивш  шеф на  РУО  Бургас,  Милена  Гошева  и  коментиряният вече Павлин Цонев са главните експерти  по мат.  Дори и да не  са те   утвърдилите  критериите, пак  може  към тях  да  се пуснат  възражения..Мейлите и на  тримата ги има тук:
https://io.mon.bg/category/78/node/699
Виж целия пост
# 86
Накой беше пуснал как се казва дирекцията, която отговаря за оценките в МОН. Превъртях цялата предходна тема и не го намерих. Може ли отново, моля
https://io.mon.bg/category/78/node/699 Това си запазих аз.
Виж целия пост
# 87
Никакви оценки не се пишат днес, а уж до сряда щяха да ги оформят.
Безумци до безкрай. Пилене на нервите и вдигане на кръвното.
Виж целия пост
# 88
Стискам палци на всички седмокласници.
Малък “поздрав” за 21ва задача, лично творчество.
https://youtu.be/6_UW0rQ9fe0?is=hTuhCezs7blAMYOb



Добавете го това поздравче под МОНския триъгълник на първа страница - перфектно си пасват Joy

Аз нямам седмокласник и не следя темата, но искрено ви съчувствам - минах със сина през това 'удоволствие'. С дъщерята не посмях - преместихме се в друга държава като навърши 5 годинки. Един път МОН ми стига Grinning То не че Gov.uk (DfE) is any better - ама е една идея по-добре.
Виж целия пост
# 89
Никакви оценки не се пишат днес, а уж до сряда щяха да ги оформят.
Безумци до безкрай. Пилене на нервите и вдигане на кръвното.
Дали малко не прекалявате? Оформянето на оценки може да започне от утре, в противен случай нарушава Наредба 11.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия