
За притесненията си има ред...резултати, правилно попълнени желания, класиране - място?, та второ класиране....и дано не стигнат до есента

За притесненията си има ред...резултати, правилно попълнени желания, класиране - място?, та второ класиране....и дано не стигнат до есента 
А предполагам, че всяка различна паралелка е различно желание. Поне така си го представям аз. И инструкциите съм си принтирала, не е ядрена физика все пак.
А предполагам, че всяка различна паралелка е различно желание. Поне така си го представям аз. И инструкциите съм си принтирала, не е ядрена физика все пак.
А предполагам, че всяка различна паралелка е различно желание. Поне така си го представям аз. И инструкциите съм си принтирала, не е ядрена физика все пак.

За притесненията си има ред...резултати, правилно попълнени желания, класиране - място?, та второ класиране....и дано не стигнат до есента 


За притесненията си има ред...резултати, правилно попълнени желания, класиране - място?, та второ класиране....и дано не стигнат до есента 


Препоръчани теми