Здравейте! Синът ми когато беше на 2г и 5м започна да заеква внезапно. Веднага се консултирах с логопед и ми каза, че е нормално при деца от 2 до 5г възраст. Показа ни няколко упражнения, които да направим вкъщи. Също така му ляхме куршим и восък. Проблема мина след 2 седмици. Детето говореше пак както преди той говори много и бързо. Обаче сега е на 3г и 6м  и от около месец пак започна да заеква. Понякога отшимява, но има и дни в които се влишава новото, е че започна да повтаря думата ама- ама. Моля ако някой се е сблъскал със същия проблем да ми даде съвет! Благодаря предварително!
Виж целия пост