Почивна база на Прокуратурата в гр. Бяла

  • 220
  • 6
Здравейте, мами! Имам питане към тези от вас, които са ходили скоро в базата на прокуратурата в гр. Бяла. Какво е състоянието на стаите и на самата база като цяло? Има ли климатик, хладилник и тераса в стаите? Има ли някакви развлечения за малки деца там? Къде ще ми препоръчате да отидем в Бяла и покрай нея (заведения, местности, плажове) ?
Виж целия пост
# 1
Регистрирахте се да питате за база на прокуратурата?Simple Smile) ми питайте жените на  колегите на мъжа си примерно
Виж целия пост
# 2
Здравейте, мами! Имам питане към тези от вас, които са ходили скоро в базата на прокуратурата в гр. Бяла. Какво е състоянието на стаите и на самата база като цяло? Има ли климатик, хладилник и тераса в стаите? Има ли някакви развлечения за малки деца там? Къде ще ми препоръчате да отидем в Бяла и покрай нея (заведения, местности, плажове) ?

Разруха беше преди няколко години , каквото е останало от време оно. Ако са я ремонтирали към момента, аз поне лично не знам. А и самата Бяла е скучна, няма нищо особено за гледане, плажът не е хубав.
Виж целия пост
# 3
Регистрирахте се да питате за база на прокуратурата?Simple Smile) ми питайте жените на  колегите на мъжа си примерно
Да, защо да не питам, хора които са ходили скоро? Интересувам се от условията на базата и местностите покрай Бяла. Дали си заслужава да се отиде или не. И как решихте, че мъжът ми е в прокуратурата, че да питам жените на неговите колеги? Като нямате какво да кажете по темата, просто подминете! 🙂
Виж целия пост
# 4
Регистрирахте се да питате за база на прокуратурата?Simple Smile) ми питайте жените на  колегите на мъжа си примерно
Да, защо да не питам, хора които са ходили скоро? Интересувам се от условията на базата и местностите покрай Бяла. Дали си заслужава да се отиде или не. И как решихте, че мъжът ми е в прокуратурата, че да питам жените на неговите колеги? Като нямате какво да кажете по темата, просто подминете! 🙂
Ами някой е кандидатвал или кандидатства специално за там, не е свободен достъп на мамите
Виж целия пост
# 5
Здравейте, мами! Имам питане към тези от вас, които са ходили скоро в базата на прокуратурата в гр. Бяла. Какво е състоянието на стаите и на самата база като цяло? Има ли климатик, хладилник и тераса в стаите? Има ли някакви развлечения за малки деца там? Къде ще ми препоръчате да отидем в Бяла и покрай нея (заведения, местности, плажове) ?

Разруха беше преди няколко години , каквото е останало от време оно. Ако са я ремонтирали към момента, аз поне лично не знам. А и самата Бяла е скучна, няма нищо особено за гледане, плажът не е хубав.
+100. Освен това от плажа до базата, ако изобщо съществува(беше ужасна още преди повече от 10 години) бая ще изплезите език докато се изкатерите. Бяла е на скала, а плажът е ниско долу, като от скалата отзад още в ранния средобяд пада плътна сянка и слънчевите бани са просто мираж.


Морето е открито, често много бурно с големи вълни, бързо ставащо дълбоко и във водата е пълно с големи камъни. Хотелите и въобще местата за настаняване са на едни яки баири и да, уж град Бяла, а си е едно по-голямо, скучно село. Ако сте се насочили към този район на Черноморието, то определено в пъти е по-разумно да изберете съседният гр. Обзор. https://obzorcity.com/
Виж целия пост
# 6
Най, ама най-кошмарното ми море е било в Бяла. Първо: ходи се много и дълго по баири, както са писали (ние бяхме на квартира, не я знам въпросната станция). Ужас.

Второ - морето, освен че е бурно, при нас се случи да е имало някакво обръщане на водата и от дълбокото да е дошла студена вода. Юли месец, тотална жега, над 30 градуса и НИТО ВЕДНЪЖ не влязохме в морето, температурата на водата беше 14 градуса, дори краката да си натопиш и измръзват.
Самото село - скука.

Не да плащам, на мен да ми платят, на Бяла не стъпвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия