Астма и алержия

  • 19
  • 1
Здравейте! Аз съм астматичка, преди 5 години се оказа, че съм астматичка с предружена алергия към тревите  Сега съм на потдържащо лечение със Сталорал капки. Една година измина карам втората година, а лечението е 3г. Не усещам разлика като си пия лекарствата съм добре. Но алерголожката ми каза да се пазя от забременяване по време на лечението. Искам да ви попитам някой някога минавал ли е по този път? Имаше ли ефект от лечението или да се е лекувал с други лекарства, които са само при нужда. Да отбележа, че алергията се усилва през лятото, но и през зимата ми се запушва носа.
Виж целия пост
# 1
Има тема за астма и там се обсъжда възможното  лечение със сталорал. Има полезна информация по различни въпроси. "Лечението" е тип десенсибилизация и е добре да се предприема от всички в астматично състояние, но не при всички десенсибилизацията е ефективна. Освен това ефектът е временен. До 10 години мисля че беше. За отражението на Сталорал при бременност няма много проведени изследвания. Предполагам никой не би искал да рискува своята  бременност и здравето на плода  с" експерименти".

https://m.bg-mamma.com/?topic=1572274.msg50453117#msg50453117
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия