Естетични процедури за лице и тяло – 69 тема

  • 1 123
  • 35
Добре дошли, Красавици!

Поредна тема споделяме опит за грижата, която полагаме за лице и тяло - за постигане на желаната визия.



Вместо запис - моля, споделете: на кой лекар се доверявате и за какви интервенции?

Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,  57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68
Виж целия пост
# 1
Мерси за темата, Аленка!
Само ботокс си слагам пли д- р Цолова в Перла клиник. Не съм обаче отдавна.
Виж целия пост
# 2
За Ботокс-Георгиевски , скинбустери- Чилингирова
Виж целия пост
# 3
При Георгиевски в новата клиника по телефона ли записвате час, гледам че през сайта няма опция  за него , а за друга лекарка ?
Виж целия пост
# 4
Честта нова тема❤
Моят лекар е д-р Георгиевски вече за всичко.

Патенце, хубави са ти устните, но всичко над това ще е в повече.
Виж целия пост
# 5
Д-р Трендафилова Дерма Акт за всички процедури, които си правя.
Благодаря, Алена!

От скинбустера имам лек лифт, много лек и това, което забелязвам е, че по-лесно и гладко някак се нанася фдт в сравнение с преди него.
Виж целия пост
# 6
Може би на д-р Клаклова се доверявам най много, сдържана, добре обяснява и не ти набутва други процент, даже разубеждава ако смята, че нещо не би имало желания ефект
Виж целия пост
# 7
Благодаря за темата! И аз съм при Георгиевски.
Виж целия пост
# 8
Аз не съм си правила нищо от година, имам вътрешна спирачка Simple Smile.Засега съм пас.
Иначе д-р Чили ис дъ бест Simple Smile)))
Виж целия пост
# 9
И аз при Чилингирова.
Утре ще ходя да разграждаме едно уплътняване, което се получи след скинбустера в зоната на марионетната. Да очаквам ли някакви драматични странични ефекти след това, освен евентуална синина защото съм склонна? Този път не си пуснах отпуск и ще ходя на работа на другия ден, а работя с хора...
Виж целия пост
# 10
Таук и Клаклова. Таук за всичко оперативно, ботокс и филъри в назо. Клаклова за всичко останало.
Виж целия пост
# 11
Благодаря! Петя Тахирова - ДермаПро-слагам само ботокс.
Виж целия пост
# 12
В Дерма акт ходя за процедури и в Хил клиник. Нещо обаче не съм открила доктор, от когото да съм сто процента доволна.
Виж целия пост
# 13
Благодаря за темата, Алена 🌹
За момента съм се спряла на др Клаклова - ботокс, скинбустер и скулптра. Харесвам я😊
Виж целия пост
# 14
Благодаря за темата, Алена. Аз съм пациент на Дерма акт, засега
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия