Моята е на 14 години и за тези години все още не съм успяла да намеря храната, която да я изкушава винаги. До преди година уж не беше проблем, докато не започна доста често да повръща. Като казвам доста често имам в предвид на няколко дни веднъж, случвало се е и през ден. Отидохме на лекар и установихме че е свалила 300гр. Иначе винаги е потдържала 3 - 3,100кг. Та от 3кг беше паднала на 2,700кг. Направихме й пълни изследвания - всичко е наред. Има шум на сърцето, та и това ще проверим, но не това е проблема за отслабването й. Опитахме да й даваме храна за чувствителен корем - Sensitive или Gastro - разбира се, изхвърлях на поразия. Уж приеме някоя храна, аз се хвърля да купувам и в следващият момент отказва да яде от нея. И така с не знам колко вида храни... Всичко де що беше Sensitive или Gastro изкупих и пробвах. Преди няколко дни пак я водихме на лекар, пак изследвания, рентген... и доктора ми казва, че имам най-здравата 14 годишна котка, която е виждал?!!! Изкара, че ние не можем да се грижим за нея, едва ли не ние сме я докарали дотук. Пробвали сме и скъпа, пробвали сме и евтина храна. В момента се храни със Select Gold и Sheba, просто отказва всякаква друга храна. Лекаря сега ни каза, че трябва да я храним с конско или дивеч - монопротеин. Сигурна съм, че няма да се приеме кой знае колко добре, но... и това ще опитаме. Но мисля и за други начини как да стимулираме апитита. Та, накрая да оформя въпроса все пак, искам да попитам, някой купувал ли е и прилагал ли е като мярка някакви бустери или имуностимуланти, нещо за апетит? Благодаря за отговорите, просто събирам мнения от първа ръка. В голяма чуденка съм какво да правя.