Прием медицина с договор

  • 115
  • 1
Здравейте! ПОнеже вече нареждам желанията в медицинските университети и видях, че в СУ има опция за прием с договор, някой може ли да ми даде мнение дали си заслужава? Сега чакам резултатите от изпитите на СУ, но смятам, че ще стигнат и за медицина държавна. Видях, че след завършване се работи към определено здравно заведение, а специализацията също ли там се учи? Благодаря
Виж целия пост
# 1
Като човек завършил медицина преди 2-3 години,  Ви съветвам да не се набутвате от начало с толкова обвързващи обстоятелства. В никакъв случай не си заслужава, освен ако не сте готов да работите на минимална заплата и ужасни условия на труд (за които дори няма да имате избор, иначе дължите неустойка) до взимане на специалност, в най-добрия случай около 30г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия