Мартенски бебчета 2027

  • 72
  • 3
Здравейте, вчера разбрах, че ще ставам мама за втори път. Голямото ми детенце е на 2 годинки и 1 месец, а бебчето чакаме началото на март (живот и здраве)🍀 Има ли други мами видяли двете чертички или положителен кръвен тест? Очертава се да си бременеен заедно следващите месеци
Виж целия пост
# 1
Запис от мен! Мерси за темата Pineapple и честита бременност.

Вчера разбрах, че съм бременна, 4 дни преди цикъл. Термин за началото на март, знам си овулацията и не очаквам изненади (8 март). Получи се от втори месец опити и макар за мен да е трето дете, все още не мога да го осъзная.

Ще се радвам да обменяме информация, положителни емоции и дори да си мрънкаме заедно в тази тема.

На 28 съм, двете ми деца са момиче и момче на 7 години и на 1г8м. Имам доста помощ от мъжа ми и баби и дядовци, но съм много притеснена как ще се оправяме с 3. Най-вече ме тревожи как ще имам време за всичко и как ще разпределям вниманието между 3 малки човечета. Ще имаме ученичка наесен, а аз искам след майчинството да сменям работа, нямам планове да карам 2-3 години майчинство. Но не знам с 3 как ще процедираме изобщо. Прехода между 1-2 деца беше много труден за мен, може би и заради по-голямата разлика. Винаги сме искали 3 обаче и никога няма да има подходящ момент, а искаме да растат заедно. Много въпроси, много вълнения… надявам се да ги нищим заедно.
Виж целия пост
# 2
Всичко ще бъде наред ☺ ние нямаме помощ, живеем в София, а бабите са в провинцията, но за сега нямаме притеснения, ще видим когато ни дойде до главата
Виж целия пост
# 3
Тихичко се записвам и аз за темата и много се надявам и вярвам ,че всичко ще е наред с бебенцата. Второ дете ще ни е. Вчера видях двете чертички , макар и втората много бледа. Днес отново се повтори много бледа, а трябва да ми дойде чак в сряда ,та е очаквано. Кръвен няма да правя, не съм правила и с първото дете. Усещам си вече някакви промени - адски ми е подут корема, гърдите са ми напрегнати. Мисля в сряда като не ми дойде 😃 да пиша на гинеколожката и след 2 седмици да ходя на преглед вече за установяване. Айде чакаме и други бъдещи мами да се включат ☺️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия