Мнения за неелитни училища след седми клас в София - Тема 14

  • 443
  • 3
Добре дошли в новата тема 14-та.

Моля, не използвайте темата за всякакви въпроси! Не е дублираща на наборната или за обсъждане на резултатите от НВО и ДЗИ. Всичко, което не е свързано с актуална информация за конкретни училища ще бъда изтривано.

Искрено се надявам всеки да намери тук информацията, която му е нужна.
Успех на всички кандидатстващи седмокласници и дано всички деца накрая останат доволни от избора, който са направили.

Тема № 1 https://www.bg-mamma.com/?topic=1091033

Тема № 2 https://www.bg-mamma.com/?topic=1127101

Тема № 3 https://www.bg-mamma.com/?topic=1237628.735

Тема № 4 https://www.bg-mamma.com/?topic=1350297

Тема № 5 https://www.bg-mamma.com/?topic=1397813

Тема № 6 https://www.bg-mamma.com/?topic=1466031

Тема №7 https://www.bg-mamma.com/?topic=1570537

Тема №8 https://www.bg-mamma.com/?topic=1644169

Тема №9 https://www.bg-mamma.com/?topic=1664812

Тема №10 https://www.bg-mamma.com/?topic=1671882

Тема №11 https://www.bg-mamma.com/?topic=1678109

Тема №12 https://www.bg-mamma.com/?topic=1787117

Тема No 13: https://m.bg-mamma.com/?topic=1794076

п.п. Не забравяйте, че има чудесни училища, прекрасни преподаватели и добра среда, и в училищата, които са извън елита.
Виж целия пост
# 1
Благодаря за темата. Много се изненадах за Елисавета Вазова. Попада в топ 10 на училищата за София и очаквах по сериозно отношение.
Виж целия пост
# 2
Май е до дете. Наше приятелско момиче завършва сега във Вазова 8 клас, майка й ми каза, че са доволни - но има много учене и високи изисквания по всички предмети. Много възможности за участия в проекти, екскурзии в чужбина и ходене на театри и семинари.
Виж целия пост
# 3
Май е до дете. Наше приятелско момиче завършва сега във Вазова 8 клас, майка й ми каза, че са доволни - но има много учене и високи изисквания по всички предмети. Много възможности за участия в проекти, екскурзии в чужбина и ходене на театри и семинари.
Звучи много по-добре! И Бала е висок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия