Добре дошли в новата тема 14-та.

Моля, не използвайте темата за всякакви въпроси! Не е дублираща на наборната или за обсъждане на резултатите от НВО и ДЗИ. Всичко, което не е свързано с актуална информация за конкретни училища ще бъда изтривано.

Искрено се надявам всеки да намери тук информацията, която му е нужна.
Успех на всички кандидатстващи седмокласници и дано всички деца накрая останат доволни от избора, който са направили.

Тема № 1 https://www.bg-mamma.com/?topic=1091033

Тема № 2 https://www.bg-mamma.com/?topic=1127101

Тема № 3 https://www.bg-mamma.com/?topic=1237628.735

Тема № 4 https://www.bg-mamma.com/?topic=1350297

Тема № 5 https://www.bg-mamma.com/?topic=1397813

Тема № 6 https://www.bg-mamma.com/?topic=1466031

Тема №7 https://www.bg-mamma.com/?topic=1570537

Тема №8 https://www.bg-mamma.com/?topic=1644169

Тема №9 https://www.bg-mamma.com/?topic=1664812

Тема №10 https://www.bg-mamma.com/?topic=1671882

Тема №11 https://www.bg-mamma.com/?topic=1678109

Тема №12 https://www.bg-mamma.com/?topic=1787117

Тема No 13: https://m.bg-mamma.com/?topic=1794076

п.п. Не забравяйте, че има чудесни училища, прекрасни преподаватели и добра среда, и в училищата, които са извън елита.
Виж целия пост