MEDAVITA
и BG-mamma за възможността да използвам тези продукти. 
Лосиона LOTION CONCENTREE MEDAVITA 100 мл.
. 

Шампоана против косопад LOTION CONCENTREE MEDAVITA 250 мл.
е мек и без натрапчива миризма както ми харесва, почти кремообразен е и с малко количество дългата ми коса се измива прекрасно.
Ампулата за лечение на косопад Super Lotion Concentree MEDAVITA 7мл.
. Накрайника й е удобен – като пипета и се нанася лесно и удобно. Не я изразходвах цялата именно защото с половината се третира преспокойно. Не отмих концентрата и помасажирах малко скалпа отново с четката. Замириса ми на розмарин, който много обичам.
Олио за коса супер блясък AUREO HUILE D’ETOILE MEDAVITA 50 мл.
Крайчетата, които по принцип винаги ми се разделят и щръкват много гадно след изсушаване стояха плътни и не хвърчаха. Косата ми получи видимо по-плътен вид от обичайния след изсушаване. Наистина придоби страхотен блясък и беше по-лесна за разресване. Миризмата след цялостната грижа и на сутринта е трайна, но ненатрапчива-на билки и свежо, а усещането е като след фризьор. Косопад имах няколко косъма на четката при разресването,но определено не колкото обичайния след всяко измиване. Предполагам, че с още една две процедури ще има съществена разлика. 


Препоръчани теми