MEDAVITA – професионална грижа, вдъхновена от природата и подкрепена от науката

  • 4 041
  • 282
# 270
Не познавам марката. Косата ми е без блясък, увредени, заплитащи се сухи краища и мазен чувствителен скалп.
Виж целия пост
# 271
В момента имам косопад и увредени краища. Не познавам марката.
Виж целия пост
# 272
Със сигурност косата ми се нуждае от някаква допълнителна грижа. Преди година и половина бях на кичури и косата ми,въпреки че вече от половин година е боядисана в моя тон и подстригвана 3 пъти, е загубила своя блясък и стои суха в краищата,безформена и безжизнена. Постоянно гледам видеа с различни рутини за коса, но не знам кое е подходящо за мен и все се отказвам да налея тези пари. Затова една такава награда би била добре дошла, за да тествам и видя дали има ефект и съответно да продължа с марката.
Виж целия пост
# 273
Страдам от следродилен косопад, който е съчетан и със сухи дължини на краищата. С удоволствие бих пробвала продуктите.
Виж целия пост
# 274
Какво е основното предизвикателство, пред което е изправена косата ви в момента – косопад, увредени дължини, липса на блясък или нещо друго? - Най-вече увредени дължини. Изглежда изтощена и суха като слама, защото е изрусена и слънчевите лъчи я горят допълнително. От опъването с ластик на конска опашка имам места, където косата оредява.
Познавате ли продуктите на MEDAVITA? - Само съм чувала за марката, но не съм ползвала Ваши продукти.
Виж целия пост
# 275
Продуктите на марката не ги познавам, но с удоволствие бих ги пробвала. Косата ми има нужда от блясък. Краищата са сухи и някак си изтъняват.
Виж целия пост
# 276
През летния сезон косата ми става суха и накъсана. Това е най - голямото предизвикателство за мен. Не съм използвала продуктите на   MEDAVITA.
Виж целия пост
# 277
Продуктите не ги познавам, но бих пробвала с удоволствие. През лятото косата ми е много суха, с цъфтящи краища и се заплита
Виж целия пост
# 278
Косата ми е суха, независимо от всички грижи, които полагам. Продуктите на марката не ги познавам.
Виж целия пост
# 279
Знам за марката, но все още не съм я ползвала. Имам руса изтощена коса, особено на връхчетата.
Виж целия пост
# 280
Не познавам тези продукти. Косата ми в момента е доста изтъняла, пада и няма обем.
Виж целия пост
# 281
Основният ми проблем е суха коса. Не познавам продуктите на марката.
Виж целия пост
# 282
Какво е основното предизвикателство, пред което е изправена косата ви в момента – косопад, увредени дължини, липса на блясък или нещо друго? Познавате ли продуктите на MEDAVITA?
Косата ми е с вечния косопад.Липсва блясък,мазни корени и сухи,накъсани краища.За съжаление,не познавам продуктите на MEDAVITA.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия