МНОГОДЕТНИ МАМИ 16

  • 22 115
  • 359
# 120
Честито пето място на Елица и Стоян!И ние имаме заслуга за гласовете!!! newsm44

Веднага ви заподозрях, като видях резултата от гласуването в Испания!

В дебата за змиите не мога да се включа - явно съм толкова страшна, че при нас не се въдят. Но това със стрелката ми се види добра идея. Ще я приложа на бездомните кучета, дето ни наобикалят. Ако не разберат - ще има курс по ограмотяване.

Червена шапчице, много добри вести. Трябва да обсъдим по-подробно нещата.
Виж целия пост
# 121
    bouquet     Борис    на Demetra    bouquet   Екатерина  на sbanjo     bouquet Диана - ЗлатоПерка
              
Виж целия пост
# 122
    bouquet     Борис    на Demetra    bouquet   Екатерина  на sbanjo     bouquet Диана - ЗлатоПерка
             

Ихааа, За разлика от руската песничка, дето РД е само веднъж в годината някой от нас го празнуват всеки месец. Лошо няяяма. Ще черпя ама си искам подаръъъъкааааа!

Дидке, Дидке, да не си  "хванала" от мойта перка ,бе скъпа?  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 123
    bouquet     Борис    на Demetra    bouquet   Екатерина  на sbanjo     bouquet Диана - ЗлатоПерка
             

Дидке, дидке, смятах ти и по Юлианския и по Григорианския и по ред други календари,но все излиза,че си с 1 месец назад....Явно ученето не ти се отразява добре....Я, малко с мъж да идете да си починете....И без това колата ви е в ръцете......
Виж целия пост
# 124
Цитат
Наталия, как си напуснала такава красота? Прекрасно е!
Не беше по мое желание,липсва ми,но странното е че никога не исках да се върна да живея там, а само да правя посещения.Почти на всеки 2 години,но имаше период не бях си ходила 4 години,с годините човек свиква,мъчно ми е ,но не както преди.Заради децата с България съм свързана повече.
Цитат
Това за късите ръкави - заради нефта ли е?
Заради отопление,централно е и даже и отваряме прозорци,не съм чула да отопляват с нефт,но иначе я има в изобилие.Нефт,газ,злато,риба,черен хайвер,дървесина,зверовъдство и т.н.
Честито на всички рожденници!  bouquet  bouquet  bouquet
Ще ме извините,но ще си лягам,днес бях на Търново с катуна LaughingИ се видяхме с баба попадийката,дойде специално да ме заведе на мястото. Hug Heart Eyes  bouquet
Лека нощ  Hug
Виж целия пост
# 125
Здравейте, многодетни мами!  Grinning

Първо(с малко закъснение, но от сърце) да честитя на малките-големи рожденици СТРАЦИМИР и ВЕЛИЗАР - много здраве, усмивки, успехи и късмет във всяко ваше начинание!  Hug Hug

За ТЕНИСКИТЕ...

Мамите поръчали тениски са: Тедивас, Кабо Алма, Дивна самка, СуперТеди, pretty_witty, радеток, Оливети, Илиева, Акага, roza66, Наталия, Вълшебна,  Albena, kaishka.

Ако има мама, която е поръчала и не е видяла ника си по-горе, моля да пише...

Няколко въпроса (последни обещавам) към JuliS(предполагам) и пускам брой, цветове и размери на тениските.

   -> М размер– ще стане ли за Кабо Алма? Аз не я познавам, така че вие преценете...
   -> Има ли тениски за 2 годишно дете, или само стандартните размери + бебешки евентуално?
   -> Ако има бебешки, каква големина са?
   -> А сините тениски, светло или тъмно сини са?

JuliS, благодаря предварително за отговорите  Wink
Нуждая се от отговорите на гореизброените въпроси, за да отбележа окончателно още няколко размера и цвята, за които мамите се чудят...


Наталия, снимките са просто страхотни - благодаря ти!   bouquet  bouquet  bouquet
А за борша - няма как да стане без зеле, нали?
То май зелето си е основната съставка...
Моите хич не обичат зеле готвено (и някои други целулозни храни  Wink), та затова питам...

Пролетна феичке, Lilibon, ivata и gaby_s, утре ще се обадя до майка, за да й дам датите на раждане на мъжете ви, като ги пресметне, ще пиша  Grinning
Пролетната фея и Lilibon са с предимство  Wink

Лека и спокойна нощ на всички ви!  Hug

Виж целия пост
# 126
Ужас............наистина ме е хванало перкотоо от четене,аз да не се изложа,че не съм писала и се изложих........е нищо де-пак да почерпите Joy
За тениските гласувах,за 4 броя различни цветове от 5лв,обаче тогава дойде една съседка и не го написах.......ама да проверя какво исках и ще го напиша след минутка   newsm78 непомня цветовете пусто,айде само ми ги избройте да се подсетя,че нещо хич ме няма напоследък  ooooh!
  kloie айде да е хубава новината с чертичките Flutter
Виж целия пост
# 127
Здравей те мили мами бих искала и аз да се включа към многодетните мами
Виж целия пост
# 128
Добре дошли на Клои и Пети 82! Приветствие от нас и   bouquet! Напишете рождените дни на децата си и вашите, ако искате... От къде сте, такива неща... И най важното ридовно да пишете  Grinning
Дидке, добро утро! Изпи ли кафенцето? Joy
Цвете, на Макдоналдс, Йоан на Цоцоланка беше с ес - тениска... Сметам ем да ти стане, ама ако се окръглиш внезапно.... rotfImao
Маминке, борша без зеле си е картофена манджа Wink
Наталче, какво прави по Търново?
Свате, какво беше това за змиите? Виж с тебе как си паснахме... Те краставите магарета....
Къде ги четете тез работи за Япония, бе? Я, един линк да давате!
Шапчице, това в Горна Баня ли...? Звучи много хубаво!
Девойки, и не съвсем, ще ходим ли на Банско?
Виж целия пост
# 129
Цитат
Наталия, снимките са просто страхотни - благодаря ти!  bouquet bouquet bouquet
А за борша - няма как да стане без зеле, нали?
То май зелето си е основната съставка...
Моите хич не обичат зеле готвено (и някои други целулозни храни  Wink), та затова питам.
Без зеле,червено цвекло и картофи,както и бульон от кокали,няма да е борш.Моркова и домата можеш да ги пропуснеш,обаче ако правиш без зеле,със цвекло ще бъде супа"Разсольник"А супа със зеле без червено цвекло се казва"Щи"/Ши/
Самке ,на Търново бях за ТЕЛК на големия син,той е с астма,но ни дадоха 20%,а ни трябват поне 50%както досега,за да получавам пари по чл.43.Той навърши 16 г.и вече минава към изисквания на големите.
Виж целия пост
# 130
Момичета, на една приятелка от първото майчинство, дето сега е с второ дете й трябват бурканчета от пюрета, онези дето са със по-едрата резба- като старите бълг. пюрета, за детска кухня.
Ако някой има и не му свидят, казвайте... , че и без това нон-стоп й обяснявам, че е страхооотно да са повечко децата в къщи. Нека и тя се попържи на нашия огън  Mr. Green
Виж целия пост
# 131
Милички, благодаря на всички  за поздравленията и пожеланията!!! Черпя ви виртуално с лятно настроение!


                  



Денят мина отлично, вчера бяха на уч-ще до 12.30(както и до края на седмицата), хапнахме с рожденника, дребосъка и сестра ми с нейния едногодишен малчо на езерото Ариана, в което се извършват някакви непонятни строителни работи,  разходка през парка до вкъщи, приготвяне на вечеря, после тържествено посрещане в семеен кръг + баба, духане на свещичката "9", музика и танци в изпълнение на триото "кака, бако и ГаО". В 11 приключихме с купона. Резервирахме за четвъртък Арчи да отбележи празника с класа си, сещате се как бройката стремително нарастна  Grinning, дано се повеселят и забавляват - ще има и театър.

По повод на зелените училища - този път отбелязахме лек напредък! Обути бяха 3 чифта чорапи, потник беше сменен веднъж, още първия ден обаче! Дрехите "за дискотека" не бяха пипани, но пък беше сменил 3 комплекта анцузи. Беше използвал кърпа за баня, за разлика от лагера на морето от джудото на 6г., когато се "къпал" и съхнел от само себе си.... Като се изкъпа при пистигането си, си обу ... същите чорапи, с които беше пътувал.  Rolling Eyes Влезе, протестирайки гръмко, да се изкъпе 2 път  отново, защото първият се беше май просто облял с вода.

Виж целия пост
# 132
Добре дошли на Клои и Пети 82! Пълната къща се разраства. УРА-А-А-А!!!!!!!!!!!
Кажете имената на дечицата си, защото се опитвам да направя една класация на най-често срещаните имена на децата на многодетните мами от форума. Резултатът - от Мама Цоцоланка в другата тема.  Wink   

Виж целия пост
# 133
Златна рибке, на женския подават бурканчета и капачки...
Мамо Тони, значи и за нас има надежда... да се преоблече следващия път!
Виж целия пост
# 134
Здравейте на всички и приятен ден  newsm51
Добре дошли МАМИ!!!  bouquet

ЗлатоПерка , бурканчета имам много (50-60) на село (т.е. мога да донеса в понеделник най-рано) и са наистина от старите (само капачките трябва да проверя как са ) - иначе Радо точно миналата неделя им беше хвърлил око да ги изхвърли, та ако свършат работа ще съм много доволна,...
а иначе довършихме пътеката (дали е по правилата незнам , но стана много приятно кътче),всички помогнахме - малките сортираха камъчета, носиха пясък - http://bgphoto.net/photos/7375/o633147707017500000.jpg ( кошчето не е за красота)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия