МНОГОДЕТНИ МАМИ 16

  • 22 105
  • 359
# 150
Аз все още малко съм се ошашавила...понеже моите са едни бесни мъже ,дано поне да имам едно девойче,че да ме слушка все някой от тях  Grinning




дано Peace
Виж целия пост
# 151
за тениските

синьото е тъмно синьо
за Кобо Алма - М е идеална, ако иска да и е по тесничка може и в С да се напъха Wink  - аз и Мирела бяхме с М размер.
За детските размери - няма детски. С е най малкият номер. Във един магазин има бебешки по 2.00лв. които ще станат по мое мнение за деца от 1 до 4год., ама е относително щото все пак децата са различни!
И аз искам резервациииии...за Черноморец!!!!!!!!Дидките - давайте координати и телефони!!!!
Клои - добре си ни дошла. Смях се със сълзи за агитката на Цоцоланка и подробните разяснения как да се запознаеш с Неви. Кото не ви е чукнала срещичка - пак добре! Joy Много поздрави на тях и бързо да оздравяват!!!! А на тебе - леко бременеене и розово щъркелче ти пожелавам!!!!
Акага - за пореден път ти се възхитих на пътеката!!!!Супер сте!!!Цялата бригада!
Златоперке - освен Дидка и мен ме е хванала перката Mr. Green Врера нали ви казах че мама Майя става на 60 години!!!!Е, да ама...преди 10 години стана. Истината е че мама стана на 70 пък аз цял ден черпя за 60годишнината и. Чак вечерта се осетих!Ама какво искате от човек дето цяла година вече вика, че е на 34 години Embarassed / ще ги навърша на 29 май тази година/, и неможе да сметне годините на децата си! Mr. Green ooooh! Тъй че влизам в клубът на перките от раз!!!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 152
Клои, ти си от моята партия - Батко на 14, малък батко на 7, а декември щъркелът ми донесе розово вързопче! Има надежда и за теб! От сърце ти го желая!
Добре дошла, Никол!   bouquet Често да пишеш! Имаше още една мама от Английско, ама нещо се загуби! Sad
Акага, пропуснах и аз да те похваля - страхотна пътека! А хванати ли са по някакъв начин камъните - с цимент, или нещо такова? Я, да разкажеш подробно, че и аз искам такава!
Виж целия пост
# 153
Добре дошла, Никол!   bouquet Често да пишеш! Имаше още една мама от Английско, ама нещо се загуби! Sad






 Simple Smileблагодаря ти,дивна самка.
Виж целия пост
# 154
Добре дошла, Никол.    bouquet 
Как се казват дечицата и кога са родени?
Виж целия пост
# 155
......мерси ,Пролетна фея Peace
  на 8,на 5 и на 1,4мес.патрисия,никол и джеймс
Виж целия пост
# 156
малко ги обърках..ха ха.мом4ето е в средата на 5,и 2 моми  в на4алото и в края.
Виж целия пост
# 157
Акага, бива! Много благодаря. Нека донесе  30.Черпнята от мен. Нали в София живеете?
Виж целия пост
# 158
Добре дошли на новите мами   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Супер сте!

Джули,ще можеш ли да вземеш такива малки тениски за дребосъците?

Акага,много е красиво!Браво!

Направо паднах от смях с Клои и Неви

Браво на Цоци за разследването!
Виж целия пост
# 159
 Благодаря , момичета!!! Hug
за съжаление в София живеем само през лятото сме на село с децата, аз пътувам всеки ден и така... Не ми е много удобно, но децата в София няма какво да правят,та с две думи - от юни месец нататък заповядайте!!! Peace

А за пътеката искахме да е нещо по-природно (гледаме от английските филми - пътеките им по селата са само със ситни камъчета) - слепващо няма - ще се разбере дали е сполучливо  Thinking
 
ЗлатоПерка Бурканчета ще донеса сигурно понеделник сутрин - 30 - ОК (живеем в кв.Лагера)
Виж целия пост
# 160
Здравейте всички! Добре дошли на новите Hug
Извинете обаче нещо нямам муза за писане напоследък Rolling Eyes Надявам се, че скоро ще излезна от дупката и ще се включа подобаващо в общуване с вас Heart Eyes

Акага, прощавай за любопитството Embarassed, обаче кое е това село в което живеете през лятото? Аз много се интересувам от подобни места около София, където бихме могли да мигрираме през лятото и да е удобно на съпругът ми да пътува всеки ден до офиса в града.
Виж целия пост
# 161
Златоперке - освен Дидка и мен ме е хванала перката Mr. Green Врера нали ви казах че мама Майя става на 60 години!!!!Е, да ама...преди 10 години стана. Истината е че мама стана на 70 пък аз цял ден черпя за 60годишнината и. Чак вечерта се осетих!

Утрепа ме Джулка, честна дума! То бива с ден напред или назад, като мен; бива с цял месец като Дидка, ама с две ПЕТИЛЕТКИ?! #Crazy

Здравейте всички! Добре дошли на новите Hug
Извинете обаче нещо нямам муза за писане напоследък Rolling Eyes Надявам се, че скоро ще излезна от дупката и ще се включа подобаващо в общуване с вас Heart Eyes

Акага, прощавай за любопитството Embarassed, обаче кое е това село в което живеете през лятото? Аз много се интересувам от подобни места около София, където бихме могли да мигрираме през лятото и да е удобно на съпругът ми да пътува всеки ден до офиса в града.

Акага, и аз се интересувам-току виж и по села сме почти съседи!

Галче, ела в Мърчаево- това е последната ми страст- Витоша, южен склон, чу-до!

На новите ни мами- Добре дошли! Hug
Както сме я подкарали двудетните семейства ще станат малцинство!

Историята със бургаските сестри, Клои и Неви- си е просто класика! Peace
Виж целия пост
# 162
Да ви кажа, пък който иска.....

Които от вас за осигурени за всички осигурителни случаи и искат да отидат на почивка от НОИ - да побързат.....Отива се в НОИ и си казвате къде искате да отидете в техните бази. Напр. опорно-двигателен апарат и има свободни места за Вършец. Записвате се и после си вадите и другите документи - не са много...Справка декларация,че сте осигурени за всички осигурителни случаи(от работодател)+направление от личната лекарка+здравните картони.... За деца май не става, или става май,но за малки деца,но това допълнително трябва да се провери. За Вършец се плаща 8,50лв и се включва храната, спането, процедурите. Общо взето тук в Благоевград са останали много малко места и незнам дали ние с Лъчо ще се уредим...Вече гледам поне общо да планирам лятото.......

Юле, ето копирано от Дидка....
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129067
това е Епархийската станция и бунгала в с.Черноморец
цени на легло юни и септември-7лв
 през целият летен сезон-9лв
деца 3г-12г- 50% намаление
деца до 3г-безплатно
Удобно е особено в бунгалата,когато се отиде с деца,цените мисля са много добри също,а е и до морето бунгалата представляват стая с три легла, санитарен възел, хладилник, телевизор с
кабелна телевизия, веранда с пластмасови столове и маса.
Апартаментът представлява две  стаи, като едната е с три легла, а другата с холова гарнитура /общо леглата са 3+2бр./,санитарен възел, хладилник, телевизор с кабелна телевизия.
Цените за бунгалата са:
възрастен - 9лв.
дете до 3год. - 0лв.
дете от 3 до 12год. - 4.50лв.
Цената за апартамента е 30лв.
 Григор Йорданов, с. Черноморец
тел. 0550/42438, 0898588618, 0884779464

Ние записахме апартамент от 24.7. до 3.8., и ни казаха,че яденето в стола е 7 лв на ден - закуска, обяд, вечеря на човек. Та който иска да действа, човека каза,че има свободни места....

Кой ще ходи в Горчиво?

Акага аз пък директно искам да се поразходя по пътеката и да опитам от хляба ти.......

Галче, не така с музата.....Проведи си една терапия - шопинг или друга - и след това едни хуууууубави постинги от теб.......
Виж целия пост
# 163
Здравейте всички мамита. Hug И много се радвам и аз че имаме още нови мами...kloie, пети 82 и NICOLЕ B Heart Eyes

Малииии,колко много сте исписали  докато ме е нямало.Е ама затова пък беше ми доста интересно да чета.
Ние най-после се върнахме от столицата. Пропътувахме близо 1100 км за 2 дена. Много път ни се събра,но пък беше за добро тъй като си видях СИНЧЕТО!!! Heart Eyes

И мен ме рзавесели историята с неви и kloieGrinningГоляма конспрация е било значи.  Sunglasses Дано Естел на неви да оздравява бързо Praynig

наталия,снимките ти от севера са много красиви! А тези хора с преносимите къщи много приличат на самите тук които живеят в Norden/на севера/ Wink

Габи...кифличките ти изглеждат много апетитно Heart Eyes Това че си им сложила саламче е супер идея.И аз другия път ще сложа.За синчето...много бях щастлива че си го видях и много тъжна като си тръгвахме! Cry Ники ми се видя много възмъжал. Изкарахме супер,моя съпруг им прекара интернет така че сега вече може да се чуваме по Скайпа с него.Оххх,ще го усетиш и ти това скоро,както пишеш че о твоя момък иска да се отделя....ама такъв е живота.
Габи за брун оста/кафявия кашкавал/ да ти кажа честно никъде до сега не съм виждала такъв.А и доколкото знам от моя,не го изнасят за никъде из Европа освен за някои Щати където има много норвежки преселници. Ако ми дадеш адрес в Испания мога да ти пратя в колетче,та да го опитате цялото фемъли Blush А  и от Лакрис бобнбонките мога да ти пратя....за да видиш за какво говоря наистина  Sunglasses На децата ти може и да им харесат.Ама са доста странни на вкус ,но  пък тука децата много ги нагъват. newsm78 Така че ако искате да пробвате и двете неща,ще чакам да ми пратиш някакваи  координати  на ЛС къде мога да ти пратя колетче. Flutter

То ни...този коктейл с който черпиш виртуално много ме разхлади Heart EyesПрилича ми на Пина Колада..а той е един от любимите ми в топла августска лятна нощ.Благодаря ти!

Акага...видях ти снимката на пътечката.Като в приказките е!Толкова е красива..и с цветята и зеленкото около нея.Няма начин да не е станала красива,то толкова малки строителчета са вложили много  труд там...така че резултата е  наистина впечатляващ. Страхотно романтична е пътечката ви! Heart Eyes

Галче, поне имате слънчице. WinkМен то ми дава муза Grinning.....тук все още нямам лято.А дали ще има... newsm78

Да ви се оплача....тук вали много,студено е/+3 градуда/ и казаха че целия май ще е такъв валежен и влажен Shocked.Ами прогизна ми душата вече...искааааамммм слъъъънчицееее Rolling Eyes Cry


Приятна вечер на всички вас   bouquet
Ще пиша после пак Hug
Виж целия пост
# 164
roza66  да и пратиш на Габи и локум...непременно.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия