Русалче, през Цюрих ще минавате ли и, ако да, на коя дата? Така резервно си питам.
Хубава програма сте си спретнали, както винаги!
Но нищо не пречи, ако пътувам с някоя от девойките нататък, да вземем нещо и за Цюрих. На място вече е по-лесно. Дъщеря ми последния път носеше примерно диоптрични очила за младеж в кантон Цуг.
Доста се събрахте. Получила е общежитие и покрай разговора се сетих да кажа, че в Аахен (бях писала май назад) от някой момент през 2027 нататък се очакват нови места за живеене, понеже се строи съвсем ново общежитие, отделно се прави преустройство и на съществуваща сграда с цел превръщането й в общежитие. Но това са бъдещи позитиви. А в към момента има по-скоро негатив, всъщност. Каво1 понастоящем се реновира и само половината стаи в него се отдават под наем. И не става дума за освежителен ремонт, понеже ще сменят разпредленията вътре, няма да има вече общи бани. Тоест едното крило с подслон за 225 души (половината на 450) в момента не е вариант за настаняване. След като свършат с него, ще подхванат и другото крило, тоест пак ще продължи да е ограничен капацитетът от легла. 
). 

Голямата преди 8 години кандидатства в Англия, но или тя споделяше повече, или процеса там беше по-лесен 🤷🏼♀. Доста объркващ ми се струва в Германия.Препоръчани теми