Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 914
  • 3 306
# 390
 
 
 И фотоси ли си менкате тука вече?!?!?!
Много съм изтървала...от кръста надолу що бе??????? То като не е нагоре за к`во е?!?!?!??!?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 391
Нямаш ли фото от кръста надолу?  Crossing Arms

Има, но сме се разбрали да не ме компрометира толкова чак..
Аз искам само сянка, бе,
силует некакъв...  Whistling
Виж целия пост
# 392
Нямаш ли фото от кръста надолу?  Crossing Arms

Има, но сме се разбрали да не ме компрометира толкова чак..
Аз искам само сянка, бе,
силует некакъв...  Whistling
По силуета какво ще познаеш???? Нъцки! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 393
Те ме те!
Да са ви живи и здрави бабите и дедовците! Да илядат!
Коньооо, ората празнуват 50 години семеен живот, ти ги поздравяваш с куфежи. Малко двуяко звучи  Mr. Green
Аз пофалиф ли ви се, че на 08.05 ние с Ванката празнувахме 13 години брак? Сега се хваля.
Цомбе, дископатия ли имаш? Спри малко секса и ще се наместят кокалците. Или поне безразборния го понамали, да не се окаже Любо прецакан. Ама иди първо при лекаря ( и той може да има силни ръце)
Джей2, тоя силует ми прилича на гумен  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 394


Природни причудливости, а?
Виж целия пост
# 395
Тони, как му е името на това чудо?
Виж целия пост
# 396
как му е името на това чудо?
уйова гъба  Joy
Виж целия пост
# 397
 Shocked Ама верно е чудо!  ooooh!

На мен ми прилича на мекотело....  Laughing
Виж целия пост
# 398


Природни причудливости, а?

Ауууууууууууу
Пенис мегальос


Дай Боже всекиму
Виж целия пост
# 399
Това ми напомня, че съм гладна и отивам да кльопам...  Whistling
Виж целия пост
# 400
Айде и кака за втори  Wink
Виж целия пост
# 401
Shocked Ама верно е чудо!  ooooh!

На мен ми прилича на мекотело....  Laughing
кой е казал , че е твърда?  Laughing
Виж целия пост
# 402
Ако е корал, като я извадиш от водата ще се втвърди. След употреба я туряш в аквариума да расте  bowuu
Виж целия пост
# 403
Ако е корал, като я извадиш от водата ще се втвърди. След употреба я туряш в аквариума да расте  bowuu
точно в това е проблема при тези... нали и при употреба - пак е влажно...демек не мое се втвърди Wink
Виж целия пост
# 404
Руске ти ще идваш ли в събота?


Оооооооо тонколона басова радвам се да те видя. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия