Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 914
  • 3 306
# 405
Оооооооо тонколона басова радвам се да те видя. Hug
радоста ни е взаимна Wink   bouquet
Виж целия пост
# 406
Оооооооо тонколона басова радвам се да те видя. Hug
радоста ни е взаимна Wink   bouquet

Нали  Heart Eyes
Да ти се похваля оправи ми се звука на компа от самосебе си, дори и аз не разбрах как
Виж целия пост
# 407
Друзь, що да е двуяк поздрава newsm78 Нека се радват хората, младостта да ги изпълни Mr. Green

Басов, доЪр ден! Crazy

Сопранов, я да я разкараш тая аквариумна гнус!
Виж целия пост
# 408
Да ти се похваля оправи ми се звука на компа от самосебе си, дори и аз не разбрах как

а аз все още не моа да се добера до проблема , че нямам звук от нета...
Тоя "касперски" ми разгони фамилията...
Виж целия пост
# 409
Басов, ко ти е на нета newsm78
Виж целия пост
# 410
за някой е добър , а за други... шибай ме конярю - викай ми кондуктор! Sad

Басов, ко ти е на нета newsm78
ба ли го... -няма звук! Къде ли не се рових...какво ли не барах , ама нъцки Sad
Виж целия пост
# 411
Ще стискам палци да успееш да се добереш до проблема. Peace
Виж целия пост
# 412
Ай стига, беее smile3514 Басов, не се ли умори, бе братчееее.....'..ах аз тоз кондуктор, туй чудо!
Виж целия пост
# 413
Ай стига, беее smile3514 Басов, не се ли умори, бе братчееее.....
луд умора няма
Виж целия пост
# 414
Ще стискам палци да успееш да се добереш до проблема. Peace
май накрая ше отида да ми вземат кинтите... Sad така сговнясах цялата раота , че трябваше да си търся нов драйвър за "риълтек"-а... абсолютно се загуби звука , че и игрите не тръгваха! Ама нали "знам" и "мога" са ми авери , та се оправих! Обаче това що няма от нета звук , още не моа да вдяна...
Виж целия пост
# 415
http://www.youtube.com/watch?v=mPyvmjD8qNM  - на ти, Басов, зареди гориво!  Ъъъ, Басов няма звук... ко напрайх, беее... що ти пускам....
Виж целия пост
# 416
кой е кондуктора newsm78
Виж целия пост
# 417
ташак ли си правиш?! Нъл обяснявам , че не моа да слушам нищо от нета Sad
Виж целия пост
# 418
ташак ли си правиш?! Нъл обяснявам , че не моа да слушам нищо от нета Sad

Защо бе Басов? newsm78
Виж целия пост
# 419
Не, сори, Тонколончо, няма ташак, изключих. Ма нека другите си слушат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия