Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 914
  • 3 306
# 420
ташак ли си правиш?! Нъл обяснявам , че не моа да слушам нищо от нета Sad
Joy
Добър ден!
Виж целия пост
# 421
ташак ли си правиш?! Нъл обяснявам , че не моа да слушам нищо от нета Sad

Защо бе Басов? newsm78
[/quote]
'ба ли що!? Аз ко знам какво му е ше го фиксна проблема , ама на... ся съм кахърен!
Виж целия пост
# 422
май работата се спече дайте по едно пиене,че ...всичко да си дойде на местата
Виж целия пост
# 423
Хапя, не ташак, нъл тва казах. Що и ти сега подскокуросваш. Ма много е гадно без звук. Аз ша умра.
Виж целия пост
# 424
Ташак, неташак, много се посмях  Mr. Green
Виж целия пост
# 425
играят ми се картиииииииии, а ме гонят  ooooh!
Виж целия пост
# 426
Кой та гони, Хапя?
Виж целия пост
# 427
от стаите ме гонят, щото ме и нисък рейтинга  Crossing Arms
Виж целия пост
# 428
Я се набутвай при някого, фащай картите и играй. Гонели я. Ти кат немож да се намърдаш... Laughing
Виж целия пост
# 429
А? Кво пропуснах?  newsm78
Виж целия пост
# 430
Аз се наработих аз днес....и лягам и умирам да спя, че две нощи подред имах емоции.....ох, съънчччоооо златееееннн. Heart Eyes smile3507 smile3524
Виж целия пост
# 431
Кво пропусна- Колончов няма звук на компа, па аз му пращам музикален поздрав.
Виж целия пост
# 432
Мммм, много вкусна салата!
Виж целия пост
# 433
Кво пропусна- Колончов няма звук на компа, па аз му пращам музикален поздрав.
И аз нямам колонки на тоя комп, та давам по интуиция...  Rolling Eyes
За нас- моля, поздравите да са със субтитри...  Whistling
Виж целия пост
# 434
Ааа, Руске, нема ти ги дам със субтитри. Ша ме прощаваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия