Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 891
  • 3 306
# 1 035
Въх ,тука стана опасно, айде, бегам   animal037.
Виж целия пост
# 1 036
Искам да поздравя Басов с една песен "Хей ръчички, хей ги две, те ме слуууушат най-добре..."
Виж целия пост
# 1 037
къде е Руска да помогне на Басовия.....е ето човека е в нужда ...жената я няма..РРРРУУУУСССКККЕЕЕ Whistling Whistling
Виж целия пост
# 1 038
Тя гледа през шпионката, ей ся ша дотърчи  Peace
Виж целия пост
# 1 039
Хей ръчички, хей ги две.
Те ме слушат най-добре.
Едната мие другата,
апък двете-....
Виж целия пост
# 1 040
зер до 2 метра фъргаш  Thinking
това са само хормоните ми дето витаят из стаята...иначе от 3 метра бризент пробивам...

Баааааааааа,
Виж целия пост
# 1 041
Искам да поздравя Басов с една песен "Хей ръчички, хей ги две, те ме слуууушат най-добре..."
поздрави ме със стихотворението "най-добрата пичка - дясната ръчичка" , с 5 баджака е...- екстра
Виж целия пост
# 1 042
Тя гледа през шпионката, ей ся ша дотърчи  Peace
   Joy ти направо ме стресираш с таз пушка Joyи ти като Басовия стреляш ама цяла стая не можеш омоза Joy
Виж целия пост
# 1 043
Едната мие другата,
апък двете-....
дудата  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 1 044
Бсовия,влез в зачатие ,ще те налапат като топъл хляб,с тия показатели Joy
Виж целия пост
# 1 045
Маме ло, не му давай таквиз съвети, че в един момент да не се окаже как лесно е забременяла от чужд мъж.
Виж целия пост
# 1 046
Бсовия,влез в зачатие ,ще те налапат като топъл хляб,с тия показатели Joy
ше ми налапат средния пръст ...
мойто матриал е ноу ценно , аз дън съм ей така лесно да заплождам де що ми падне - ноу съм капризен!
Ся говорим за секс само ... за сееееееееееееееееееекс!
Виж целия пост
# 1 047
Тя гледа през шпионката, ей ся ша дотърчи  Peace
   Joy ти направо ме стресираш с таз пушка Joyи ти като Басовия стреляш ама цяла стая не можеш омоза Joy
аз People Angel  да те стресирам  ooooh! А басовия само си говори blahblah може дръжки.
Виж целия пост
# 1 048
Пък може и да му е ценен матриала Thinking
Виж целия пост
# 1 049
Ми може и да е ценен,прави руси ангелчета със сини очи Hug,ама човека за секс говорел,пък аз все си мислех че и бебетат тъй ставали newsm78,нали няма да се хаби маТРиала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия