Ех, ваканция голяма, как те чака ... мама!

  • 22 417
  • 321
# 135
Честита рожба на Птица и от мен!
Чака детето зодия Близнаци, знае си то!  Wink Че и ми е полуадашка  Grinning
Орисвам я да е хубавица, умница и късметлийка!

Момичета, върнахме се от невероятния концерт на Джордж Майкъл в София, имахме незабравимо преживяване!
Кристина беше тези няколко дни при баба си, имат къща с двор на Зл.Пясъци.
Днес я прибрах загоряла, с рани по краката и мръсотия под ноктите  Mr. Green Не е слизала от колелото 4 дни  Grinning
Виж целия пост
# 136
Ета, завиждам благородно. И за концерта, и за къщата на Златните.
Виж целия пост
# 137
Всъщност, Зл.Пясъци е доста широко понятие, свекърва ми са по-скоро до Свободният Университет, в близост им е гората на Аладжа Манастир.
Виж целия пост
# 138
eta, и аз бях!!!
Едва днес съм що годе във форма.
Вчера не знаех на кой свят се намирам  - и от умора, и от недоспиване, и от емоциите на концерта Mr. Green
Виж целия пост
# 139
 Страхотна новина  bouquet Добре дошла на Ивана,здрава и спокойна да бъде,за да се възстанови бързо мама Flowers Sunflower Flowers Sunflower
Виж целия пост
# 140
Честито Галя, да ви е жива и здрава малката кукла. Simple Smile
Много щастие на нея и цялото семейство  bouquet
Виж целия пост
# 141
Честито появяване на бял свят на бебчето и на неговата мама, тати, кака и цялата рода!

Виж целия пост
# 142
Честита дъщеричка на Галя  bouquet Да расте здрава и засмяна!

Стели също започна с четенето на книжките. В събота ще ходят на хижа, но като гледам какво е времето навън.....дано поне да не вали дъжд. Иначе в хижата има големи помещения за игри на закрито, надявам се да си изкарат добре.

Ето го и моето завършило първолаче
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=138542&photo=1

Една от грамотите на таблото е нейна собственост Simple Smile
Виж целия пост
# 143
Ами ние нямаме списък ,но дъщерями сега е започнала да чете Ян Бибиян и каза ,че и е много интересна Simple Smile
Виж целия пост
# 144
 NELLY, щом и е интересно,това е най-важното! Какъв по-добър стимул да чете? Hug
 Веси,голяма сладурана си имаш! Косичката с пресата на мама ли е направена така добре? Grinning Иначе и на Пепи много добре би му се отразило едно хижуване,ама няма  Sad . Вече започва леко да скучае вкъщи,особено при това дъждовно време. А и за утре нямам никаква идея с какво да го зарадвам...вие какво предвиждате ?
Виж целия пост
# 145
Аз каква съм заблеяна мислех си че днес е първи и ги испратих рано ,рано навън с баща им ,  EmbarassedJoy
но утре ще им се реванширам  Joyтук при нас правят разни тържества за децата мисля да проуча къде какво ще има .
Виж целия пост
# 146
eta, и аз бях!!!
Едва днес съм що годе във форма.
Вчера не знаех на кой свят се намирам  - и от умора, и от недоспиване, и от емоциите на концерта Mr. Green


Тони, щях да пиша, "защо не се обади да се видим", ама като помисля, трудничко щеше да стане, сред 25-30 000 души...  Grinning
Виж целия пост
# 147
eta, и аз бях!!!
Едва днес съм що годе във форма.
Вчера не знаех на кой свят се намирам  - и от умора, и от недоспиване, и от емоциите на концерта Mr. Green


Тони, щях да пиша, "защо не се обади да се видим", ама като помисля, трудничко щеше да стане, сред 25-30 000 души...  Grinning

Да, определено, а пък и ние закъсняхме, въобще бяха големи перипетии Mr. Green
Виж целия пост
# 148
Много са ученолюбиви вашите. Нашето пък още не е се е упражнявало по нищо. Само чете, без особено голямо желание, но все пак чете. Аз също не обичах книгите като малка, но сега съм книжен плъх. Дай ми само книги... Hug
Виж целия пост
# 149
Подарихме читателски дневник на Гого за първи юни и са налице първите 2 попълнени страници- за Пинокио. Зачитайки се по- задълбочено открих, че с разкривените букви на първолак, писал на коляно, всъщност за записани  чужди мисли Thinking Веднага заподозрях бабата в методична помощ и кротичко я овиках  #Cussing out
Тази сутрин обясних на Първолачев, че това е НЕГОВИЯТ читателски дневник и трабва да отразява НЕГОВОТО  разбиране за прочетеното. И че всъщност баба в желанието си да помогне малко е стгафила, щото след години ще му е приятно да види как от простички изречения, писани в първи клас през годините е растял, поумнявал, и стилът на писане, а и разсъжденията му са се променяли.
Ех, мама му стара... много амбициозни баби... И това е МОЯТА майка /не че свекървата би го направила, ама.../ Кой беше казал, че пътят към Ада е постлан с добри намерения    newsm78
За днес разпоредих да се препишат 2 странички /от тетрадка/ от някоя книга. Да видим дали услужливата му памет няма да "изключи " за поръчението  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия