Ех, ваканция голяма, как те чака ... мама!

  • 22 417
  • 321
# 120
elia_gg, благодаря за идеята. Имах намерение да изработвам някакъв, а топлата вода вече била открита  Simple Smile
Книжките от списъка поръчах преди празниците. Очаквам днес или утре да ги доставят. И Ралица е нетърпелива, да видим до кога.
Специални поздрави на Господин Математиков- Всезнайков!
Виж целия пост
# 121
 Mr. Green Много ни подхожда името  hahaha
Verdad, благодаря за поздравите! Весела ваканци на всички мами и бъдещи второкласници  и най- вече - на Ралица   bouquet
Виж целия пост
# 122
Хайде, момичета, покажете дечицата!
Сега прегледах снимките и въпреки, че чичо Манчо се е поизложил, документирайки завършването, eто го моето момиче.
Установих, че е облечена със същите дрехи, с които беше на първия учебен ден.
Много е пораснала!
Сега с нейна помощ ще приберем всички учебници и изписани тетрадки. И ще освободим място за следващите.
Мисля да запазя някои от тях за спомен.
Нещо ми е ревливо, а и навън се кани да вали.
Виж целия пост
# 123
Ех, ваканция голяма, вече те дочака мама!

И сега почва големият зор - при нас поне. Девойката заяви, че имала нужда от "творчески отдих" и цял уикенд рита топка с момчетата пред блока, че дамската част нещо липсваше. Вчера получи задача да си подреди стаята, цял ден бабите докладваха, че се трудела усилено, а снощи беше опразнила (и струпала на една масичка Laughing) само плота, който й служи за бюро. Естествено, поне 20-на играчки бяха измъкнати от незнайни кътчета и прибавени към натурията по останалите повърхности на стаята.
Тази сутрин я изритах в 8,30 да продължава с дейността и ме обвини че "убивам всяка радост в живота й". Тя, видите ли, цял живот била мечтала и копняла за лятната ваканция след първи клас, а аз съм съсипвала мига с разни задачи и ранно ставане! И едни сълзи, едни ридания...
Наличните две баби изпаднаха в такъв истеричен кикот при вида на сценката, че не ми се вярва да мога да разчитам на строгия им контрол, поне не през днешния ден.

За четенето да не говорим - книжките от списъка са низвергнати с обяснението "Аз не чета приказки, чета енциклопедии!". Натрупа си до леглото един куп всякакви топузи и сега "чете" трите ми албума със снимки на "Нешънъл джиографик".

Нещо май ни се разминават идеите за ваканция, та ще се наложи да си поговорим сериозно довечера.
Виж целия пост
# 124
Влизам в ролята на щъркел.
Днес в 12,30 ч ,"ptica"/Галя/, роди втората си дъщеря.
Ивана е със завидните мерки-4кг/52 см.
Раждането е минало нормално-бързо и лесно.Мама и бебе се чувстват отлично.
Да и е жива и здрава рожбичката  bouquet.
Виж целия пост
# 125
Прекрасна новина! Heart Eyes
Пожелавам на мама и бебе да са много здрави, спокойни и да ги очакват страхотни съвместни моменти!
Щастие и здраве на цялото им семейство  bouquet
Виж целия пост
# 126
Да е живо и здраво бебочето и да носи много радост на мама, татко и кака! newsm51
На мама- леко възстановяване!   Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 127
Ех че голямо пиленце се е излюпило!
Да са живи и здрави и бебчето и майката и цялата рода!
Виж целия пост
# 128
Честито на Птица и на цялото и семейство!
Да са живи и здрави!

Моят първокласник ходи на работа с мен. Ужасно ми е трудно, но не смея да го оставя сам в къщи. То пък аз как работя в негово присъствие....
В края на седмицата се надявам да го заведа при баба му, та да си почина аз, той да се наспи, баба му да се нарадва... Laughing
Виж целия пост
# 129
ЧЕСТИТО!!!Да им е жива и здрава малката принцеса и да радва всички  bouquet
Виж целия пост
# 130
ЧЕСТИТО!!!
на щасливите родители ,да им е жива и здрава и занапред така да ги радва.
Виж целия пост
# 131
Добре дошла на Ивана и от мен!
Да расте здрава и безгрижна.
Честито на Галя и всички вкъщи  bouquet
Виж целия пост
# 132
 Честита втора рожба Галя !

 Да расте здравичка,красива и послушна като кака си Йоанка !Много щастие на ГОЛЯМОТО  Grinning  семейство!
Виж целия пост
# 133
Един опит... пълен профан съм  ooooh!
Математиков-Всезнайков за всички, които го пожелаха  Hug
http://images17.snimka.bg/003003417.jpg
Снимките не блестят с кой знае какви качества, ама... толкоз  newsm78 Другия живот може и да бъда фотограф... В тоя съвсем ме няма  Crazy
Виж целия пост
# 134
Честита втора рожба, Галя!
Да расте здрава и умна, а на теб бързо възстановяване!
Очакваме те при първа възможност да ни навестиш.


Елия, линкът не е точно към твоята снимка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия