Ех, ваканция голяма, как те чака ... мама!

  • 22 417
  • 321
# 195
Честит рожден ден, Ета!
  bouquet
Виж целия пост
# 196
Без малко да пропусна милите ми първолашки майки с почерпката. Така е, като не ставам на 23, а на 32  Mr. Green

Благодаря за хубавите пожелания, мили момичета!  Grinning



Виж целия пост
# 197
Ета, ЧРД!

Моят патиланец днес прочете цели 11 глави от "Патиланци". Няма край. Вече и на него му писна.
Задачи все още не е решавал. Всъщност, нищо друго освен да чете не прави. Даже и това не прави всеки ден. Иначе на море почти не пропуска.  Laughing
Виж целия пост
# 198
Желая ти всичко хубаво, eta, по случай рождения ден, на теб и на всички в къщи!  bouquet
Виж целия пост
# 199
Честит Рожден Ден, Ета!Много здраве,слънце и приятни емоции от мен  bouquet
Виж целия пост
# 200
На патерица- Ета, честит рожден ден!   bouquet
При нас май ваканцията е за мама и татко- да си починат от Първолачев... или по- скоро- той от нас  hahaha Не ще да спи у нас, предпочита в баба си, та качествено си почиваме всички  newsm78 В събота го строих да реши две странички задачи и с облекчение установих, че не е забравил смятането. Четем много- буквално е като прахосмукачка за книги, най- новото е, че се запали да се учи да играе шах. Сега чете една книжка, където са обяснени основните правила, та вече за шаха знае повече от мен  bowuu Ако се запази страстта може и за кръжок да помислим- знам, че има тъкъв в града.
Иначе през лятото танцовата почива, така че други ангажименти освен четене и малко задачки- нямаме. Бълнуваме море, ама да видим ще ни огрее ли и кога  newsm78
Виж целия пост
# 201
 Миракъл гърл,късметлии сте,щом сте до морето!

 Петър снощи се спаси при баба си,в друг соф.квартал,натоварен с какво ли не за игра и една-едничка книжка.
Ще спестя малко от готвенето,и няма да му шъткам,че ми буди малката,която спи ужасно леко.
Иначе,вече ми липсва Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Поздрав най-сърдечен, драги ми мами! Grinning
Аз мислих, струвах, питах тая и оная баба няма ли да се включат на доброволни начала, пък взех че нагазих с двата крака в лятно приключение.
Ако до час ми потвърдят резервацията, в четвъртък се евакуирам с момите за седмица на море.
Как точно ще се справя сама, не ми е ясно, но поне ще опитам.
Ще взема и техниката, та може и да се включвам с въпроси: помощ, едната бие другата; не слушат, какво да правя... Wink
Или напротив, ще ви изпращам поздрави, спокойно пийваки бирица под някой чадър. А дано!
Виж целия пост
# 203
Verdad, те това е приказка! Joy
Виж целия пост
# 204
Verdad, виж там под чадъра дали няма да ни сместиш и нас  Mr. Green
Тъй ми се ходи, че чак ми се плаче  newsm45. Ама- засега- нъцки  Sad
На теб слънчево време,   grinning039  grinning039  grinning039  безаварийно прекарване и кротки деца /има ли такава порода  newsm78/
Виж целия пост
# 205
 Verdad,ясно,че няма да е спокойно прекарването,но ще е весело и незабравимо Peace

 Елиа,знае ли човек-ваканцията е дълга-поне засега ни изглежда такава / Петър всеки ден ми съобщава,че имал да почива още цели 3 месеца и половина! /. Може пък да видите морето
Виж целия пост
# 206
Златна ти устата, Бланк!
Как така се стичат пустите лета напоследък- струпват се 1001 причини да не отидем на море  newsm78
Ту таткото работи суперусилено, ту спешни поръчки за някъде си...
А миналата година бях безобразно и проблемнобременна, тъй че за море не можеше ида се мечтае Naughty
Тая година моята законна радост каза, че му се ходи на планина, ама ащо ми прозвуча тъй, сякаш това изключва морето  Whistling
Всъщност- ще видим... Откакто съсипаха любимото ми Иракли чак ми е кофти да си помисля за друго море...
Сори за нелиричното отклонение от темата  Praynig
Виж целия пост
# 207
Ета,миличка Честит рожден ден на патерици жива и здрава много обичана и най прекрасна мама на света! HugАми така с бебенце все още не може да се организирам пред форума.Днеска срещнах случайно нашата госпожа и тя ми каза да не я натискам да учи таблицата щели чак след нова година да са на нея и сега съм шах да настоявам ли момичета или да ги оставя така нещата.Ще четем приказки по телефона но Джани Родари.Е Вели,аз като си помисля за море и не му мисля с колко деца съм вземай кофичките да ровят в пясъка поясите и на плаж,пожелавам ти приянто изкарване. Hug
Виж целия пост
# 208
Здравейте, момичета. Покрай ангажиментите ми към Сдружението, малко ви поизоставих, простете!

Домашното по български език е написано. Четем втората книга от списъка - прочете Пипи, сега Мечо Пух.
В края на седмицата вече ще топнем г...тата в морето, ех най-после дойде лятото!

Вили, къде ще се евакуираш? Ако е в бг акваторията на Черно море и нейде по-близинко до Бургас, докладвай Sunglasses
Виж целия пост
# 209
Здравейте момичета!

С голямо закъснение пускам снимките, които обещах! Сори, ама още съм под впечатленията от концерта на любимата ми група - Iron Maiden. Та в свободното време си обменяме впечатление с фенове от цял свят.

Ето го успешно завършилото първолаче с Госпожата (неслучайно е с главно "Г", умира за нея):



А тук е с приятелките още от детската градина:







Самичка:



Ptica, честито ти малко птиченце! Много да е здраво и весело! Да имаш много кърмица, та да си цоцка чак до първи клас!  Grinning 

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия