Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да отворя снимките в оригинален размер на уебсайта, където са качени схемите?
Как мога да се регистрирам на уебсайта, където са качени схемите?
Как да сваля изображенията от уебсайтове за гоблени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да отворя снимките в оригинален размер на уебсайта, където са качени схемите?
-
Как мога да се регистрирам на уебсайта, където са качени схемите?
За да се регистрирате на уебсайта, трябва да попълните необходимата информация, като вашето име, фамилия, потребителско име по избор, парола и защитен въпрос с отговор. Освен това трябва да въведете отново своя имейл адрес и държава на пребиваване. След като завършите регистрацията си, ще получите имейл за потвърждение; трябва да щракнете върху предоставената връзка в имейла, за да активирате акаунта си.
-
Как да сваля изображенията от уебсайтове за гоблени?
-
Как мога да се ориентирам в процеса на регистрация на уебсайта за поръчка на конци?
-
Как мога да намеря схемата на гоблена „Пробуждане“ от „Златното руно“?
аз лично не мога да си позволя да заделя такава сума за хобито си 
а и докато не го ушиеш е тъпо да му взимаш от конците си мисля
а такъв гоблен с 90 и кусур цвята колко време се шие 
После видях Анджито и се замислих за желанието да избродираш лицето на някой ВИП. Между другото точно този портрет-гоблен ми допада, обичам графичния стил. Виждала съм разни кралици, принцеси, актриси от по-старо поколение. Ето тук е мястото да препоръчаме на Милена стил да изпродуцират нещичко, напр. Азис и Китаеца в романтичен стил или Зографски и гаджето му (само по себе си гротескно).

...
