Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да отворя снимките в оригинален размер на уебсайта, където са качени схемите?
Как мога да се регистрирам на уебсайта, където са качени схемите?
Как да сваля изображенията от уебсайтове за гоблени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да отворя снимките в оригинален размер на уебсайта, където са качени схемите?
-
Как мога да се регистрирам на уебсайта, където са качени схемите?
За да се регистрирате на уебсайта, трябва да попълните необходимата информация, като вашето име, фамилия, потребителско име по избор, парола и защитен въпрос с отговор. Освен това трябва да въведете отново своя имейл адрес и държава на пребиваване. След като завършите регистрацията си, ще получите имейл за потвърждение; трябва да щракнете върху предоставената връзка в имейла, за да активирате акаунта си.
-
Как да сваля изображенията от уебсайтове за гоблени?
-
Как мога да се ориентирам в процеса на регистрация на уебсайта за поръчка на конци?
-
Как мога да намеря схемата на гоблена „Пробуждане“ от „Златното руно“?
)


. Сега шия Майчини щастие на Милена стил с тях и много бавно ми върви, защото тези конци страшно се нищят.
Понякога ми се случва да изхвърля цял конец. Повече гоблен с такива конци никога! Иначе гоблена страшно ми харесва и се влюбих в него още щом го видях.

а да вложа 100 лева ми се струва множко
а и докато не го ушиеш е тъпо да му взимаш от конците си мисля
а такъв гоблен с 90 и кусур цвята колко време се шие
).Пък дано като го ушия втори път ,стане по-хубав,иначе това ми беше първия гоблен,вече завършвам и втория. 