Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 5 част

  • 35 898
  • 454
# 150
Моля ви, ако някой може да се справи.........  Praynig Praynig Praynig

Гол мъж  newsm78
Виж целия пост
# 151
Моля ви, ако някой може да се справи.........  Praynig Praynig Praynig

Гол мъж  newsm78
кой е проблема?
Файла с е отваря с Паттерн Макер
Виж целия пост
# 152
Toзи:
Виж целия пост
# 153
Я кажете от къде да го взема тоя Паттерн Макер, че го имах, ама съм го затрила.
Виж целия пост
# 154
От тук може да си го свалиш Pattern Maker for cross stitch
Виж целия пост
# 155
Despina, тук е с крак  Wink
http://blackklava.narod.ru/soft.htm
Виж целия пост
# 156
мащабът й е такъв: 55 квадратчета (кръстчета) = 10см
Това значи ли, че само на кръстчета се шие? Че на мен не ми се удава този бод Thinking

N_A_N "Коне в реката" ми е един от любимите! Heart Eyes
И на мен, обаче някой друг да ми го ушие Confused
Виж целия пост
# 157
Попадна ми една колекция със схеми. Не са нещо особено, но преди да ги изтрия ми се щеше да ги споделя с вас ако някой нещо си хареса. Тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134036 са някой от картинките за да добиете престава за какво става въпрос, защото са доста и всички трудно ще ги кача.
Виж целия пост
# 158
Здравче, свалих го тоя файл, свалих и програмата, но не иска да го отвори. Не знам може при мен да е проблема, но казва, че нещо не било наред с формата на файла.
Виж целия пост
# 159
Можеш ли да ми го пратиш на zdravka79@abv.bgPraynig  bouquet Аз ще видя дали ще мога да направя нещо!  Tired
Виж целия пост
# 160
пратих ти го, здравче. при мен работи без проблем  Peace
N_A_N aз си го шия с гобленивия бод
Виж целия пост
# 161
пратих ти го, здравче. при мен работи без проблем  Peace
N_A_N aз си го шия с гобленивия бод

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 162
Ами то и аз ти пратих, ама тоя не е оня. Joy
Виж целия пост
# 163
Попадна ми една колекция със схеми. Не са нещо особено, но преди да ги изтрия ми се щеше да ги споделя с вас ако някой нещо си хареса. Тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134036 са някой от картинките за да добиете престава за какво става въпрос, защото са доста и всички трудно ще ги кача.
Мен ме интересува ето този
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2893702, можеш ли да качиш схемата или да ми я пратиш на eliss_bg@abv.bg
 
Виж целия пост
# 164
И аз се опитвах да свалям от тези сайтове, но след това даваше грешка и не се отварят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия