Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 5 част

  • 35 874
  • 454
# 165
Ами то и аз ти пратих, ама тоя не е оня. Joy
Ех, Здравче ,мила немаш късмет ти с тоя гол мъж.... Joy Joy
Виж целия пост
# 166
Ами то и аз ти пратих, ама тоя не е оня. Joy
Ех, Здравче ,мила немаш късмет ти с тоя гол мъж.... Joy Joy

 Joy Joy Joy Видя ли сега какво стана?  Rolling Eyes  Даже не е и той..... rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 167
Да си бутна напред вьпроса за *Стария ов4арник*, май незабелязан остана.  Laughing PraynigПомагайте с инфо.
Виж целия пост
# 168
Да си бутна напред вьпроса за *Стария ов4арник*, май незабелязан остана.  Laughing PraynigПомагайте с инфо.

Казано честно досега не съм чувала за него!  Thinking Дай снимка ако ти е възможно!  Peace
Виж целия пост
# 169
и аз е го знам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 170
ето го Ов4арникьт
Виж целия пост
# 171
Този Овчарник, в момента го шия, но се казава Горски кът, на Милена стил. Какво ти трябва?
Виж целия пост
# 172
spinki,
с какви конци ти е Горския кът?
че и аз съм му хвърлила око,
но не знам дали ще стане хубав с ариадна
Виж целия пост
# 173
eliss пратих ти схемите.
Виж целия пост
# 174
Lilivan, моят е купуван преди 4г. и е с Пъпетс. Не съм виждала Ариадна и не знам как ще изглежда, но не е много колоритен, въпреки че е с 32 цвята. Снимката, която е показала Само Вески е по-зелена. Моята в горната част е светло синьо и изглежда по друг начин.
Виж целия пост
# 175
Аз съм го виждала само на Милена-стил и тя го предлага с ариадна или с анхор,
та ще си помисля...
а вие доволни ли сте от конците пъпетс? - защото аз не съм шила с тях, а си купих сега един гоблен с такива конци - Китайска есен
Виж целия пост
# 176
Здравейте момичета smile3525
Иконата вече започна да се оформя. smile3503. Трудничко вървят тези конци / ламе/.
Много се нити конеца. smile3515
http://img218.imageshack.us/img218/4625/dsc01016hw2.jpg
Виж целия пост
# 177

Само Вески

ето ти Старият овчарник-оригиналната ,Вилерова схема.
Тази на милена стил е прекръстена поради разбираеми причини
Ако не знаеш паролата ще ти я пратя на лични

Виж целия пост
# 178
Хипатия би ли ми дала и на мен паролата за Стария овчарник?
Виж целия пост
# 179
Хипатия би ли ми дала и на мен паролата за Стария овчарник?
Може ли и аз да се наредя на опашката.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия