Бързо питане за каско на кола

  • 5 480
  • 45
# 30
Пълно, Бу! Пълно, да ти е мирна главата.
Виж целия пост
# 31
Направи си пълно каско, да ти е мирна главата. Нашата кола е от старите, но не сме пропуснали година без каско, защото предишната ни я смляха паркирана пред блока. Чуваме трясък, отиваме да видим какво става и за наше най-голямо учудване купчината ламарина беше нашата кола. #Cussing out  Някакъв келеш (без книжка), взел колата на баща си, пил и не могъл да вземе завоя та в нашата кола.  #2gunfire От неговата гражданска взехме жълти стотинки и тогава ни беше единствената година без море.

Една година пък паднахме в дупка до Търново и счупихме предница. От Булинс си ни извозиха до София и ни покриха всички щети.

Така, че не опира въпросът само до кражба или обикновен пътен инцидент.
Виж целия пост
# 32
От "Армеец" дават най-добри тарифи както за Частично, така и за Пълно каско... Впечатления от компанията?
Или от други? Ето един каско калкулатор за всички по-известни компании: http://infoins.netinfo.bg/CalcCasco/index.html
Виж целия пост
# 33
Към ДЗИ сме вече. Rolling Eyes Армеец нещо не били коректни, или поне такива отзиви имам.
Виж целия пост
# 34
Аз имам в Дженерали /Орел/, но защото там има познат. Веднъж имах неблагоразумието да отида, когато го нямаше и ми скъсаха нервите, така че не бих ги препоръчала.  Stop А и тарифите им май са по-високи. Иначе съм чувала добри отзиви за Булинс и Български имоти.
Виж целия пост
# 35
Пълно каско в Булстрад.
96 година, 1.8, 125 к.с.  - 650 лв.

Ще ги сменям с Армеец, защото имат свой сервиз и е един от най-добрите тук. Предпочитам в случай на ПТП да ми поправят колата, отколкото да ми заплащат /уж/ щетите.

Виж целия пост
# 36
24 човека са гласували с 'пълно каско' - само няколко са казали към кои застрахователни дружества... Споделете опит и мнения. Почти 100% ще застраховам при по-евтините, но ми трябват чуждите мнения - ако се окажат някакви недостойни за моето внимание и пари хора, то няма да си пием файв о'клок заедно!
Виж целия пост
# 37
БулИнс.
Застраховаме там от няколко години.
Плащат си навреме и колкото се полага.

Нямам оплаквания.
Виж целия пост
# 38
БулИнс.
Застраховаме там от няколко години.
Плащат си навреме и колкото се полага.

Нямам оплаквания.
И ние.

Лелеее кви цени казвате ooooh!Аз плащам 4000 за пълно каско, за година Tired
Виж целия пост
# 39
Лелеее кви цени казвате ooooh!Аз плащам 4000 за пълно каско, за година Tired
Shocked изобщо не мога да си представя каква кола караш.
Виж целия пост
# 40
Лелеее кви цени казвате ooooh!Аз плащам 4000 за пълно каско, за година Tired
Shocked изобщо не мога да си представя каква кола караш.
И по-добре недей Wink
Виж целия пост
# 41
Лелеее кви цени казвате ooooh!Аз плащам 4000 за пълно каско, за година Tired
Shocked изобщо не мога да си представя каква кола караш.
Те, такова животно
Виж целия пост
# 42
Моето каско е пълно. Смятам, че това е най-удачният вариант. Още повече за по-скъпа кола. Покрива всякакви щети и евентуална кражба(да не дава Господ) За цени не мога да те ориентирам, защото те гледат спрямо годината на производство, марка кола и по някакъв каталог ти определят стойността на колата и съответно сумата за застраховката  Peace
Виж целия пост
# 43
Лелеее кви цени казвате ooooh!Аз плащам 4000 за пълно каско, за година Tired
Shocked изобщо не мога да си представя каква кола караш.
И по-добре недей Wink

Е, какво пък? Не е рядкост да се карат коли за 70000 лв и у нас от пишещите във форума, нали?
А относно застрахователното дружество - от 2 години насам сме се спрели на ЗПАД Армеец. Те ми дадоха по-нисък процент овехтяване, в сравнение с бул инс, по-нисък % премия в/ху застраховат. сума и разсрочено плащане без 7% примерно завишение на премията Grinning
Виж целия пост
# 44
Имам кнкретно питане- има ли някой, чиято застрахователна компания покрива щети върху гумите? Във Виктория ми казаха, че вече застраховката не покривала гумите, но това е направо ужасно според мен  Close Една нова гума струва минимум 200 лева. Веднъж вече ги сменях, какво ако пак ми ги надупчи някой и каското не ги покрива?! 4 по 200 лева ли трябва да давам отново?!


Първоначално си мислих, че става дума за стари гуми, които някой може нарочно да си напука, за да му ги изплатят, но после разбрах , че и за новите е същото...Нещо не мис е връзва..Ами ако карам кола за 100 000 лв и едната ми гума струва 500, пак ли няма да ми я платят?  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия