Вадене на мъдрец...

  • 1 168 020
  • 4 365
# 3 675
490 лева излезе операцията и всичко, свързано с нея.
Виж целия пост
# 3 676
Много благодаря Лонита! Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 3 677
Здравейте, на мен на 4ти (пон.) ми извадиха горен ляв (доста по трудно от десен) с два шева (за пръв път другите два отдясно минаха без) до днес съм леко подута, набалят ве дъбите отгоре и отдолу + устата не мога да я отварям напълно, срещан случай ли е това?

Благодаря
Виж целия пост
# 3 678
И аз бях така, спокойно.

Здравейте, на мен на 4ти (пон.) ми извадиха горен ляв (доста по трудно от десен) с два шева (за пръв път другите два отдясно минаха без) до днес съм леко подута, набалят ве дъбите отгоре и отдолу + устата не мога да я отварям напълно, срещан случай ли е това?

Благодаря
[/quote]
Виж целия пост
# 3 679
Здравейте, вчера се оттървах и от последния си мъдрец. Нямам кой знае каква болка, по-скоро кофти усещане при контакт с храна. Изпих едно хапче Миг 400 след процедурата от страх да не ме заболи като ме пусне упойката. Имам мисля два шева - долен мъдрец.
При нито един зъб не съм имала болка след вадене, нито пък оток или трудност да си отварям устата.
Препоръчвам доктор Иван Стойчев гр. София.
Виж целия пост
# 3 680
Здравейте, може ли повече хора, които са запознати с цените на операция на полу-ретиниран/ретиниран мъдрец да споделят, защото от застрахователната ми компания твърдят, че 200лв е максимумът, който могат да ми възстановят, защото толкова било 'разумно и обичайно' (имат такъв член в условията), но аз доколкото проучих - цените за тази процедура не падат под 400лв.
Виж целия пост
# 3 681
Няма значение колко ще ти вземат, при някое светило може и 1000 да са, но застрахователят ще покрие само 200 или колкото са по договор. Другите - за съжаление от теб.
Виж целия пост
# 3 682
Обичайно не е 200 лв операцията за ретинирал....
Обичайно толкова е просто вадене на прав мъдрец...
Виж целия пост
# 3 683
Аз имам таван на дентални услуги от 700лв. Но застрахователят ми изплаща 200 и твърди, че толкова струва тая операция обичайно, затова толкова ще ми възстановят...
Както казва Тета, толкова е ваденето на нормален поникнал мъдрец - или нещо са се объркали, или се опитват да ме цакат...
Няма значение колко ще ти вземат, при някое светило може и 1000 да са, но застрахователят ще покрие само 200 или колкото са по договор. Другите - за съжаление от теб.
Виж целия пост
# 3 684
Стана ми интересно...700 за какво би ти платил застрахователя?
Виж целия пост
# 3 685
700лв за 1 застрахователна година, не се изразих правилно. Т.е. това може да покрие няколко пломби, пулпити, чистене на зъбен камък, вадене на зъб - няма значение какво, не е задължително да са 700 за 1 процедура.
Стана ми интересно...700 за какво би ти платил застрахователя?
Виж целия пост
# 3 686
Аха...разбрах, да.
Виж целия пост
# 3 687


На тази таблица се позовават, т.е. третират обикновеното вадене на зъб и оперативното на ретиниран мъдрец като едно и също нещо...Което е абсурдно, разликата (и в цените също) е от небето до земята.
Виж целия пост
# 3 688
Така написано го разбирам че не поемат операции каквато е вадене на ретиниран зъб или друга сложна манипулация, извън изброените.
Просто само за това сте подписали.
Освен тези неща, има още мноооогожо дентални манипулации.
Просто пакетът е само за тези изброените.
Не мисля че ви пързалят...
Виж целия пост
# 3 689
Това не е пакетът ми, това е някаква таблица, която са качили на сайта си за процедури, които подлежат на редуциране на сумата за възстановяване. Само не разбирам защо операцията ми я третират като вадене. Преди няколко години бях при друг застраховател и не са ми редуцирали нищо, изплатиха ми 450лв за същата процедура. Иначе това е пакетът ми:


Така написано го разбирам че не поемат операции каквато е вадене на ретиниран зъб или друга сложна манипулация, извън изброените.
Просто само за това сте подписали.
Освен тези неща, има още мноооогожо дентални манипулации.
Просто пакетът е само за тези изброените.
Не мисля че ви пързалят...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия