Страхотна диета-отново!!!!!!!!!

  • 29 952
  • 657
# 30
Аз например вместо да имам две хранения сутрин в 8 и 10 си правя едно в 9,30, защото ако сутрин хапвам толкова на често след обяд едва издържам от 12 до 16, е не е точно по схемата ама не е и без нищо. Проблеми с кафето и цигарите нямам, защото не ги употребявам, но мисля че мляко с кафенце не е кой знае какво прегрешение. Някъде бях чела че прясното мляко не е напитка а храна така че ако се замества едно от храненията с тях не е голяма грешка.
Приятно диетуване! newsm10
Виж целия пост
# 31
Ще стартирам от утре диетата ... днес станах много късно и щях да закъснея за работа , та набързо взех едно бананче и по - късно ще хапна една салата на обяда . Пак ще съм на диета , но на моя си !
Виж целия пост
# 32
Здравейте. И аз да се запиша в новата темичка. Вече 1 седмица на диетата съм -2кг. Не съм мерила обиколките , но колана се закопчава на следващата дупка. newsm53
Виж целия пост
# 33
Браво Валета PeaceС добро темпо се движиш. Мислиш ли да направиш и трите фази?
Виж целия пост
# 34
С 5 резенчета краставица бих се справила , ма киселото мляко сутрин не го приемам, тежко ми става. Ще се пробам , а м/у другото може ли да се замести с прясно мляко и кафе?!  К'ви въпроси задавам , присъщи за блондинка, ма е на, такава съм . hahaha

Пробвай сутринта с айрян...Не мисля, че кой знае колко тежко може да ти стане...аз съм си на мънинка(детска) купичка беден таратор...и не ми е тежко...
Пф, някой спомена за паузата между 12 и 16, че трудно се издържа...Даааа, гладна съм  Whistling
Имам въпрос...при месото...мога ли да ям пушено пуешко филе...?
Виж целия пост
# 35
Диетите звучат супер. Как стои обаче въпросът за тези като мен, които до обяд посмъртно не могат да сложат нищо в уста? Разпределям количеството след това или хапвам количеството от обяд нататък?  Thinking
Виж целия пост
# 36
Браво Валета PeaceС добро темпо се движиш. Мислиш ли да направиш и трите фази?
Имам доста за сваляне  Weary. Надявам се да ги направя и трите фази. Засега имам някои малки прегрешения със зеленчуковия сандвич ,който заменям със ...СОЛЕТИ smile3511 smile3511 smile3511Не мога да се откажа и това си е #Crazy
Виж целия пост
# 37
...Пф, някой спомена за паузата между 12 и 16, че трудно се издържа...Даааа, гладна съм  Whistling

Тъкмо почнах да вия на завойте от глад, а то вече беше станало 15:50 ч.  hahaha Точно на време , но като ям това кисело мляко се чуствам все едно съм изяла слон.
Ще се свиква , утре , вдруги ден вече ще съм в крачка. Mr. Green

Блонди , и ти като мен. Laughing Аз до 11 ч. си пих кафето и към 12:30 хапнах една краставичка с кис.мляко. Не мисля да е чак толкова голям проблем , та аз от дете не се храня преди 12, само течности (безалкохолни обаче).
  Hug
Виж целия пост
# 38
Така...Премерих се...Започвам 65 килогама(сега се мерих, може повече да съм била сутринта).
Бедро - 64
Талия - 84
Ханш - 98

Зле е положението...Цел: 50 кг.
Виж целия пост
# 39
Здравейте на всички
как сте с първия млечен ден?
Добре дошли на всички нови страхотни мадами  bouquet

Аз например вместо да имам две хранения сутрин в 8 и 10 си правя едно в 9,30, защото ако сутрин хапвам толкова на често след обяд едва издържам от 12 до 16, е не е точно по схемата ама не е и без нищо. Проблеми с кафето и цигарите нямам, защото не ги употребявам, но мисля че мляко с кафенце не е кой знае какво прегрешение. Някъде бях чела че прясното мляко не е напитка а храна така че ако се замества едно от храненията с тях не е голяма грешка.
Приятно диетуване! newsm10
Мисля,че е важно да го правиш по едно и също време всеки ден,щом си решила само в 9:30часа така да е,но да е всеки ден в 9:30 smile3503
Аз също не започвам от 8 часа,защото ставам в 9 часа и веднага пия топла вода с лимон и мед /заради 00 и нали уж обирала мазнините/ и започвам първото хранене в 9:30часа и така всички часове за хранене са изместени,което ми допада,защото вечерям в 20:30 / това го промених,защотото иначе е много късно/ и не умирам от глад докато легна да спя към 1 - 1:30часа.
А забравих да ви кажа и че си пийвам по поливин чаша бяло вино вечер smile3506
Виж целия пост
# 40
Здравейте. И аз да се запиша в новата темичка. Вече 1 седмица на диетата съм -2кг. Не съм мерила обиколките , но колана се закопчава на следващата дупка. newsm53
smile3501 smile3501 smile3501
Много се радвам за теб и твоите минусчета.Как се чувстваш сега?А как е самочувствието?
Виж целия пост
# 41

Пробвай сутринта с айрян...Не мисля, че кой знае колко тежко може да ти стане...аз съм си на мънинка(детска) купичка беден таратор...и не ми е тежко...
Пф, някой спомена за паузата между 12 и 16, че трудно се издържа...Даааа, гладна съм  Whistling
Имам въпрос...при месото...мога ли да ям пушено пуешко филе...?


Да и аз май не издържам понякога в тази пауза,но гледам да се занимавам с нещо,да чистя или да ида на пазар например.Пия повече вода ако съм в къщи и все гледам часовника smile3532
Аз също мисля да си взема нещо пушено,но мисля да го сложа във вода и да го врътна на микрото,за да му излезе солта.
Виж целия пост
# 42
Диетите звучат супер. Как стои обаче въпросът за тези като мен, които до обяд посмъртно не могат да сложат нищо в уста? Разпределям количеството след това или хапвам количеството от обяд нататък?  Thinking
Опитай да се научиш да закусваш.От това само можеш да спечелиш добър метаболизъм.Аз също не закусвах  / много се повтарям вече,но......../  докато не намерих този форум само кафе и цигари до към 14 часа,а сега се чувствам много добре,но това е твой избор.Хората са казали "Човек се учи докато е жив!" Дано се научиш да закусваш-за твое добро е Naughty
Виж целия пост
# 43
Валета,не се ядосвай и не се упреквай,по-добре малки прегрешения отколкото голямо преяждане нали? Peace

babka_jabka,аз също бях така първите дни,като хапнех ми се струваше,че съм изяла 2-3 кофи кис.мляко,но постепенно като че ли отмина това чувство. Sunglasses

Само един съвет:
Вземете по един метър всички и се измерете,за да не ви е кофти,ако започне кантара да не мърда както при мен, да ви е спокойно със мерките
  Peace

Успех момичета  smile3509
Виж целия пост
# 44
И аз да се запиша днес, ПЪЛЕН ПРОВАЛ, даже до обяд не издържах  ooooh! още сутринта се събудих с мисълта че съм гладувала цял месец  newsm78
 Whistling
Пепита благодаря за мерките, като теб съм от както ти си започнала, поне има с кого да сравнявам, ако изобщо стигна там където си ти  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия