Страхотна диета-отново!!!!!!!!!

  • 29 952
  • 657
# 60
Къде сте , момичета?  newsm78 Да не преядохте и да сте се натрашкали на сладка дрямка!? Joy Аз чесно казано хапнах малко сиренце с 2 доматчета и ми тежи малко , ма ше се оправя , нали идеята е да сме на голям минус на кантара. hahaha
Виж целия пост
# 61

Krasuna,ПОЗДРАВЛЕНИЯ smile3501 newsm18  тази лунна диета така и не я разбрах,аз не бих могла да изкарам един ден на течности newsm78

То не че и аз я разбирам ама я правя за да прочистя организма с и за 3 дни от всякаква храна. Преди време правих 20 дни плодово-чайният режим и се чувствах през  това време страхотно, аз го правих не толкова за отслабване, а повече за прочистване на организма. Но при дългите гладувания ми е много трудно да направя захранването и затова предпочитам да правя всяка седмица по един до три дни този режим, а съчетано с луната е още по полезно.


Напиши какво се пие по време на тази лунна диета, 3 дена ли е?
От кога до кога?
Виж целия пост
# 62
Браво ПЕПИТА, ако съм сериозна и аз може би след около 2 седмици ще мога да изпитам твоята радост  Peace
Виж целия пост
# 63
От колко време се каня да я започна тази диета и днес реших да се разровя да я потърся, а то нова темичка Simple Smile Е това ако не е знак за започване
Днес ще си хапна повечето неща които знам, че ще ме изкушат и от утре съм на линия.
Имам въпрос-може ли да си слагам лимон в таратора или става твърде много с чесъна,краставицата и копъра?
Виж целия пост
# 64
Привет, диетуващи мацки newsm68. Днес съм на риба, краставици и ягоди. И аз се замислих дали да не направя една лунна диета, но пък да не би това да навреди на страхотната. Май ще се придържам стриктно към нея доколкото мог, защото в петък няма да упея да спазя часовете за хранене.
Успех на всички в борбата с килиграмите box
Здравей, Velvet_nn11 55А з поне не виждам проблем да сложиш лимонов сок. Аз преди малко си сложих на рибата. Но нека и другите кажат.
Виж целия пост
# 65

Krasuna,ПОЗДРАВЛЕНИЯ smile3501 newsm18  тази лунна диета така и не я разбрах,аз не бих могла да изкарам един ден на течности newsm78

То не че и аз я разбирам ама я правя за да прочистя организма с и за 3 дни от всякаква храна. Преди време правих 20 дни плодово-чайният режим и се чувствах през  това време страхотно, аз го правих не толкова за отслабване, а повече за прочистване на организма. Но при дългите гладувания ми е много трудно да направя захранването и затова предпочитам да правя всяка седмица по един до три дни този режим, а съчетано с луната е още по полезно.


Преди около 5 години аз така се "взех в ръце" и реших да вляза във форма.Отидох при Емилова и направих 14 дни плод и чай,но това не ми е проблема,по-кофти ми беше със захранването-все следиш схемата,готвиш по особен начин,но въпреки това свалих 5кг и бях доволна от себе си,а и ми беше забавно.Питах се защо досега не съм се сетила да го направя и как съм живяла такава цуфла.
Сега след много четене разбрах,че не е най-доброто,в смисъл,че на мен не ми е нужна диета за бързо сваляне и после йо-йо,а диета,която да ме научи как да се храня нормално и пълноценно / каквато е тази например/.Но плодовата все пак е много добра,свалят се лесно кг.
Успех Hug
Виж целия пост
# 66
babka_jabka,на линия сме  newsm10
и аз съм на сиренце с доматки smile3521 - супер е

tannia_4, не бъди така песимистично настроена,как така след 2 седмици?!Трябва да е по-рано!!!  smile3521

Velvet_nn11,  welcome сега е момента да започнеш идвай при нас Peace   за лимона мисля,че не е никакъв проблем,щом като може да се слага олио и сол /в малки количества/ защо да не може да се сложи лимон.Хем ще ти е вкусно,хем ще слабееш от лимончето повече smile3503
Виж целия пост
# 67
Привет, диетуващи мацки newsm68. Днес съм на риба, краставици и ягоди. И аз се замислих дали да не направя една лунна диета, но пък да не би това да навреди на страхотната. Май ще се придържам стриктно към нея доколкото мог, защото в петък няма да упея да спазя часовете за хранене.
Успех на всички в борбата с килиграмите box
Здравей, Velvet_nn11 55А з поне не виждам проблем да сложиш лимонов сок. Аз преди малко си сложих на рибата. Но нека и другите кажат.
baba_iaga,да ти е сладко с рибката и ягодките  Wink
а за лунната диета ти си прецени,ако мислиш,че ще свалиш с нея - направи я,а за страхотната има време,но все пак не ми звучи много добре този глад. Hug
Успех и на теб
Виж целия пост
# 68
Няма какво да се чудя повече. От утре съм с вас. Я се похвалете по колко сваляте на седмица примерно. Чела съм предишните теми, но знам, че при всеки е различно, пък и тези тестове на кръвта, дето на някои забраняват млякото... newsm78
Виж целия пост
# 69
Няма какво да се чудя повече. От утре съм с вас. Я се похвалете по колко сваляте на седмица примерно. Чела съм предишните теми, но знам, че при всеки е различно, пък и тези тестове на кръвта, дето на някои забраняват млякото... newsm78
Аз почнах от вчера диета 1 , вчера след обяд се премерих и днес сутринта вече бях с -800гр. newsm44 Може да съм и с повече намалила теглото си , но не се сетих да се претегля вчера сутринта.  Blush Очакваме те в отслабващите редици с добри резултати.   bouquet.
Виж целия пост
# 70
Аз ядох пуешко както споменах на обяд...не много...Максимум 200 грама...
в 8 и в 10 си разделих един грейпфрут...с чайчето...сега съм се запасила с едни готини чайове на Висоцки... Hug
Сега леко ми стърже на коремчето, ама до 4 ще издържа Simple Smile)
Леле, за пръв път издържам толкова на диета...ден и половина hahaha
Друг път си казвам днес на диета и кво....едно джобчем, една количка, една вафличка... Joy
Ще издържа тоя път. Няма да се отпускам и да разочаровам както себе си, така и вас, и приятеля ми...Той ми обяснява,. че съм идеална за него, ама .... Thinking аз не съм идеална за себе си...
и така...до петък ми е сигурна диетата...Но после... #2gunfire
Виж целия пост
# 71
Много хубави диетки,ама като знам че не мога всеки ден да ям едно и също Embarassed Най много да издържа 4-5 дни,а така май няма смисъл newsm78
Виж целия пост
# 72
 Тази диета си я харесах още миналата година и тогава се заканих, че само да спра да кърмя и веднага я започвам smile3508. Е, още не съм спряла да кърмя, но като гледам, то аз може да си кърмя още годииинииии, а не мога да ходя цял живот като слон Laughing.
 Вече 4 пъти карам лунната /не стриктно/ и съм -3, 4кг smile3521. Исках да си избера диета за през другото време и сега като видях, че сте подновили темата с голямо удоволствие се включвам Grinning.
 Мисля да започна от утре, а днес да се "УсвинА" Wink Laughing. Паралелно ще си спазван и лунната Peace.
 Дано устискам Sick Peace!
 
Виж целия пост
# 73
Напиши какво се пие по време на тази лунна диета, 3 дена ли е?
От кога до кога?
На 24.05.07 год. в 00.03 луната навлиза в първа четвърт от тогава до 25.05.07год в 00.03 часа се пият само течности (вода, чай, фрешове). Аз правя един ден преди това и един ден след това чай, плодове около 1 кг. за целият ден, и разбира се вода пак в същите часове като на страхотната диета. На мен лично по малкото храна ми действа много добре чувствам се супер енергична и жива.
Мисля че почти при всяка фаза на луната има тема във форума ако желаеш повече информация погледни и нея.
Добре дошли на новите попълнения.
Виж целия пост
# 74
Аз ядох пуешко както споменах на обяд...не много...Максимум 200 грама...
в 8 и в 10 си разделих един грейпфрут...с чайчето...сега съм се запасила с едни готини чайове на Висоцки... Hug
Сега леко ми стърже на коремчето, ама до 4 ще издържа Simple Smile)
Леле, за пръв път издържам толкова на диета...ден и половина hahaha
Друг път си казвам днес на диета и кво....едно джобчем, една количка, една вафличка... Joy
Ще издържа тоя път. Няма да се отпускам и да разочаровам както себе си, така и вас, и приятеля ми...Той ми обяснява,. че съм идеална за него, ама .... Thinking аз не съм идеална за себе си...
и така...до петък ми е сигурна диетата...Но после... #2gunfire


Важно е ти да се чустваш добре в кожата си. То всеки харесва другия , ма като не ми е комфортно с тез извънгабарити. Mr. Green Аз в четвъртък и в неделя съм на празненства и незнам кво ще да  ям. Айде в четвъртък съм на пълнено агне и ще хапна от ориза , ма за неделя незнам - салата ще бъде само , тай са изгледите. newsm78 В момента не чуствам глад никакъв , но след малко ме очакват едни ягодки.... Blush ще ги смотам на бързо, няма да има прошка. Joy Добре , че сте вие иначе да съм се изкушила с нещичко дето нетрябва. Heart Eyes

Добре ни дошла, mimi.m!!!Успех от утре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия