Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 710
Вие пишете по-бързо отколкото аз мога да чета,бе!!!

Ели, отде извади тез линкове,душа?
Виж целия пост
# 1 711
Кво ги овайквате тез абитЮренти? И мен тогиз ме валя, ма кво Whistling Whistling

Мен на сватбата къв порой ме пра  ooooh! Сигурно за това ми върви сега  Laughing
Виж целия пост
# 1 712
Май закъснях Sad,ужасно закъснях.... Sad
Ама ти много ли бързаше....  Whistling
Виж целия пост
# 1 713
Мърморко, къв си ти? Я се представи, че ченгето в мен проговори! Whistling  Crazy Laughing Laughing Баси хората сте, се се менявате...
Виж целия пост
# 1 714


Ели, отде извади тез линкове,душа?

От предния купон са  Laughing
Виж целия пост
# 1 715
Вие пишете по-бързо отколкото аз мога да чета,бе!!!

Ели, отде извади тез линкове,душа?
Добър въпрос! bowuu
И аз това искам да знам... Whistling
Виж целия пост
# 1 716
Мърморко, къв си ти? Я се представи, че ченгето в мен проговори! Whistling
   Споко, от наще е, минал е теста.... Sunglasses
Виж целия пост
# 1 717
Мърморко, къв си ти? Я се представи, че ченгето в мен проговори! Whistling

Наш човек е Hug, ама не го нападайте, че и жена му пише тука  Laughing
Виж целия пост
# 1 718
Лео, редактирах си поста, чети внимателно, няма да повтарям!
Виж целия пост
# 1 719
Лео, редактирах си поста, чети внимателно, няма да повтарям!

 Mr. Green Mr. Green Убаво, да не стават грешки с тез смени на имена   Laughing
Виж целия пост
# 1 720
При нас пекна! Да вий яд! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 721
Мърморко, къв си ти? Я се представи, че ченгето в мен проговори! Whistling  Crazy Laughing Laughing Баси хората сте, се се менявате...
Ми аз съм си бил олвуйс мърморко. Чак сега си го признах.

От предния купон са  Laughing
Ясно,де, ама къде ги е съхранила питам аз.

Споко, от наще е, минал е теста.... Sunglasses
Ха-ха-ха не знаех,че на тест си ме подлагала.

Наш човек е Hug, ама не го нападайте, че и жена му пише тука  Laughing
Joy hahaha Joy
Виж целия пост
# 1 722
При нас пекна! Да вий яд! Mr. Green
Ние пак сме по лодките....  Whistling
Аре, бандааааааааа, вдигаме котва...
....ляво на борд.... Whistling Whistling
Виж целия пост
# 1 723

Аре, бандааааааааа, вдигаме котва...
....ляво на борд.... Whistling Whistling

Айде, весело и да не ривеш много  Hug
Виж целия пост
# 1 724

Аре, бандааааааааа, вдигаме котва...
....ляво на борд.... Whistling Whistling

Айде, весело и да не ривеш много  Hug
Shocked Ти няма ли да се качваш? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия