Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 875
РУСКИ шпион съм аз bowuu
Виж целия пост
# 1 876
мале,наврях се аз в шпионския клуб Joy Embarassed
а какво стана --четох за сватба нещо newsm78
Виж целия пост
# 1 877
Руският шпиОн,я веднагически на доклад при другаря Стормин....пардон - Сталин  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 878
мале,наврях се аз в шпионския клуб Joy Embarassed
а какво стана --четох за сватба нещо newsm78

Не изпадай в дълбоки размисли, ша се объркаш. Щом си без прашки, си попаднала баш, където трябва. Twisted Evil Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 879
Пак ли за гащи си гукате бре  ooooh!

Виж целия пост
# 1 880
Руският шпиОн,я веднагически на доклад при другаря Стормин....пардон - Сталин  Mr. Green
след доклада моментално да се яви на прослушване при Берия...опс  при Басовия...  Laughing
Виж целия пост
# 1 881
 smile3521
Виж целия пост
# 1 882
Руският шпиОн,я веднагически на доклад при другаря Стормин....пардон - Сталин  Mr. Green
Скажите таварищ Сталин! bowuu
Я вам все скажу! Whistling
И быстрее, потому что меня ждут на прослушване...  Whistling
Виж целия пост
# 1 883
а ти кога ше ни пуснеш снимка , че да видим къде да те сложим , щото в таз тарапана - някои се пререждат!
Виж целия пост
# 1 884
Руският шпиОн,я веднагически на доклад при другаря Стормин....пардон - Сталин  Mr. Green
след доклада моментално да се яви на прослушване при Берия...опс  при Басовия...  Laughing

Опааааа, тука стана дебело......пардон ....горещо!!!! Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 885
Пак ли за гащи си гукате бре  ooooh!



БаШ ми е драго  Hug
БиЕм кАпа О земи кат те вида Laughing

Става въпрос за две кончЕта....кръстосани  Mr. Green не за гащи  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 886
Пак ли за гащи си гукате бре  ooooh!





То като спите без гащи нъл знаите кво става Whistling
Виж целия пост
# 1 887
ама не се ли виждам--каквато съм русичка Embarassed Wink
Виж целия пост
# 1 888
То като спите без гащи нъл знаите кво става Whistling
на сутринта се мете двора...
Виж целия пост
# 1 889
Руският шпиОн,я веднагически на доклад при другаря Стормин....пардон - Сталин  Mr. Green
Скажите таварищ Сталин! bowuu
Я вам все скажу! Whistling
И быстрее, потому что меня ждут на прослушване...  Whistling


Я...отДЗаде...в малката стая...веднАгА! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия