Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 534
  • 4 547
# 780

Добро утро!Добро утро! newsm51                                                               
Мъ ни дей я слуша ти нея. Wink
Аз ако ти кажа да въриш вместо мене на бачкане,ще хукнеш ли  Laughing

 Whistling WhistlingЛеопардкееееееее!!! Whistling Whistling

Кво ма Руске дзяйш толкова рано Laughing
Виж целия пост
# 781
То съ Ъ видяло че Руска не ще да работи днеска,
така че ще трябва аз да се бъхтя. Wink "Twisted Evil" Laughing
Чао банда,драскайте  и заради мене днес  Peace
Виж целия пост
# 782
 

----

Кво ма Руске дзяйш толкова рано Laughing
Flutter Flutter Flutter Нищо  Hug

Ай, и кака ви Руска потегля на бач....  Whistling
Виж целия пост
# 783

----

Кво ма Руске дзяйш толкова рано Laughing
Flutter Flutter Flutter Нищо  Hug

Ай, и кака ви Руска потегля на бач....  Whistling

E проглуши на хората ушите да ме зовеш...,а сега пък нищо Rolling Eyes Wink
Аре лека работа и да не се преуморяваш много Laughing
Виж целия пост
# 784
OoooХХ, ДОБРУТРОООО....! Едвам гледам, па искам да спя още, ма нямаа. Кой ша сервира кафето, да гаврътна едно и да я захващам?
STORM, много мило, че си удетил липсата ми. Всъщност, ти едва ли ще прочетеш това, ма да си кажа. Аз ви прехвърлих по диагонал от снощи, га ви зарязах без да кажа лека нощ. Искам овации, адмирации bowuu bowuu

Мдаа, изтрили са ми темата. Точно тва исках. Раздразних някого. Това е добре.
Виж целия пост
# 785
Добро утро    bouquet



Кафе от мен, щото Алексче още я няма(незнайно що newsm78)

Виж целия пост
# 786
Хора, кво сте напрайли бре ooooh!
Бива-бива ама, вие само тук ли висите Crazy
Прочетох през 10 страници по една Wink


Добро утро Hug
Виж целия пост
# 787
OoooХХ, ДОБРУТРОООО....! Едвам гледам, па искам да спя още, ма нямаа. Кой ша сервира кафето, да гаврътна едно и да я захващам?
STORM, много мило, че си удетил липсата ми. Всъщност, ти едва ли ще прочетеш това, ма да си кажа. Аз ви прехвърлих по диагонал от снощи, га ви зарязах без да кажа лека нощ. Искам овации, адмирации bowuu bowuu

Мдаа, изтрили са ми темата. Точно тва исках. Раздразних някого. Това е добре.

Що са ти дернали темичката,кобилке newsm78 Wink
Виж целия пост
# 788
Опаааа -кафето е вътре Laughing
Виж целия пост
# 789
Опаааа -кафето е вътре Laughing
Shocked Благодаря!!!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 790
Добар деннн!
 Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 791
Добър ден, Вейдърче, сега ли ставаш?
Не можах да видя снимките от сватбата вчера, на коя страница беше линка, ако помниш? Praynig


Русофилия, драго ми е да те видя  Hug
Работиш ли?
Виж целия пост
# 792
Добро утро    bouquet



Кафе от мен, щото Алексче още я няма(незнайно що newsm78)


Милото ми другарче   love001,ето ме, малко съм болничка, ама ще се оправя ,нищо сериозно Peace. Ще си пийна от кафенцето ти ,че имам крещяща нужда !
Виж целия пост
# 793
Вейдърче, и аз искам да гледам снимки ,моля теее  Praynig Praynig Praynig!
Виж целия пост
# 794
Добър ден Вейдъре Hug

Алекс, чайче?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия