Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 537
  • 4 547
# 960
Иххх, ако не се докараш за пред другите  Crossing Arms Нали питаше в темата за врачките, къде ти е ПР-ът . Ей ме, на! Ама тези работи не се правят така шумно Whistling
Чшшшш, альоооууу , кхъмммм...Де са буташ, а?
Рускеее, каж сиа пред ората - кой тий ПиАрот? Каж, каж. Не мой да са срамиш! Кой черпява опашката с кааве, а? Кой ти брише потното чело след фъргането,а?
Каж бържи, че си отивам инак Crossing Arms
Shocked Аре, мааааааааа, дека `одиш?! Crossing Arms
Как`ти Руска пот взе да отделя вечи,
 кристалното кълбенци пак си ми потуряла нейде...  Whistling
Виж целия пост
# 961
Аре от мен чао за сега, отивам малко да си поиграя на икономка. Whistling
Виж целия пост
# 962
Искам да питам врачката Руска, дали Цомба днес ще продаде кола на някой мъжки клиент и как ще го привлече да купи Mr. Green
Виж целия пост
# 963

....Живот и здраве, на 2-ри ако дойда, Ша си ги получа ли?
Е па то- крайно време е  Laughing
Виж целия пост
# 964
 wavey
Да кажа едно здрасти и да ходя да ви чета. Heart Eyes
Виж целия пост
# 965
wavey
Да кажа едно здрасти и да ходя да ви чета. Heart Eyes
Аре, бегай- после шъ разкажеш...  Mr. Green
Виж целия пост
# 966
wavey
Да кажа едно здрасти и да ходя да ви чета. Heart Eyes

Отивам да ти взема медала  Grinning
Виж целия пост
# 967
Искам да питам врачката Руска, дали Цомба днес ще продаде кола на някой мъжки клиент и как ще го привлече да купи Mr. Green
Ти за Цомба се не кахърИ, то- момето тий раб`ти ги умей...   Grinning

Следващия, молииииииииим!!!  Whistling
Виж целия пост
# 968
wavey
Да кажа едно здрасти и да ходя да ви чета. Heart Eyes

Отивам да ти взема медала  Grinning
Тоз медал за четенето ли ша го даваш?Ако е за туй,искам го голям и лъскав. newsm47
Виж целия пост
# 969
Тоз медал за четенето ли ша го даваш?Ако е за туй,искам го голям и лъскав. newsm47

Чети, чети, че сега ще изваряка някой, да му се прави разбор  Mr. Green
Виж целия пост
# 970
wavey
Да кажа едно здрасти и да ходя да ви чета. Heart Eyes

Отивам да ти взема медала  Grinning
Тоз медал за четенето ли ша го даваш?Ако е за туй,искам го голям и лъскав. newsm47
И то- съвсем заслужено...  Mr. Green
Виж целия пост
# 971
Пи- АААААААААр, аман от шарлатани....
Виж целия пост
# 972
Тоз медал за четенето ли ша го даваш?Ако е за туй,искам го голям и лъскав. newsm47

Чети, чети, че сега ще изваряка някой, да му се прави разбор  Mr. Green
Ми аз съм подкупна личност,срещу некой лев и разбор ша направя. Money
Виж целия пост
# 973
Подскок! Хоп-троп, тралала!
Виж целия пост
# 974

 Ми аз съм подкупна личност,срещу некой лев и разбор ша направя. Money
...ако успееш да се справиш с разбора, ще ти ги пратя по КУРиера.... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия