Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 537
  • 4 547
# 1 215
Синеочке, успех мамина, ама за какво  newsm78?

Така просто, да не ми се излее някакъв потоп на главата или да ме помете някакъв смерч (то не е за смях, на хората сигурно не им е леко, а аз се гъбаркам).
Виж целия пост
# 1 216
Рикиии, дека си рожбоооо....
Ей, изгонихте мунчето бе, ееейййй #Cussing out #Cussing out

 Peace

Само ти ме разбираш!!! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 217
Кога се е счупил ключа на Мина? Оправила ли се е?
Още снощи, ама няма кой да чете!  Mr. Green
Опс. Нямах нет. А сега прочетох само от началото на днешния ден.
Бъди снизходителна.
Лео, от твоите изкушения ще стане ленив.
Първо при кака Друзь и после при мама Лео да папка. Така е по-право  bowuu А и виж, че стрелката му сочи в гащите, не в шкембето.
Виж целия пост
# 1 218
Тук съм, запознавам се с обстановката.
Ще ви уважа всички няма проблем, обичлив съм си , не отказвам  Laughing А гледам сте отворени за всякакви новости и предложения май?!
Виж целия пост
# 1 219
Тук съм, запознавам се с обстановката.
Ще ви уважа всички няма проблем, обичлив съм си , не отказвам  Laughing А гледам сте отворени за всякакви новости и предложения май?!

Момченце, ти имаш ли си на идея къде точно си попаднал, а?  newsm78
Тия хиени ще те разкъсат наистина....  Whistling
Виж целия пост
# 1 220
Тук съм, запознавам се с обстановката.
Ще ви уважа всички няма проблем, обичлив съм си , не отказвам  Laughing А гледам сте отворени за всякакви новости и предложения май?!

Пу съм първа!
ПУ!ПУ!ПУ!
Виж целия пост
# 1 221
Йесс!
Здрасти малчо!
Рускеее  smile3534
Младежът си е наш!
Ох на какаа.... разгонвам ли се   newsm78
Аз я имам за аверче,а тя... Wink
мен ме цака ноу яко... , а и аз я имах за аверче...
вече само на Руска вярвам...и на "цомба"... и на "дивата котка" , и на "бомбониера" вярвам , ама по-малко...а и на "лео" шото е мойта кръвна група... има и още , ама по-важното е , че на "тео" вече не вярвам!
Браво бе приятел, а аз с какво съм прегрешила, а ? Crossing Arms
А аз???


 #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked  newsm09
Виж целия пост
# 1 222
Тук съм, запознавам се с обстановката.
Ще ви уважа всички няма проблем, обичлив съм си , не отказвам  Laughing А гледам сте отворени за всякакви новости и предложения май?!

ако се засечеш със сопрано - минал си теста...иначе не моеж да заблудиш никого... и ше си останеш дефствен!
Виж целия пост
# 1 223
: А гледам сте отворени за всякакви новости и предложения май?!


Отворени сме отвсекъде   Mr. Green да знаеш. Чакаме някой да запълни поне един отвор  hahaha
Виж целия пост
# 1 224
Тук съм, запознавам се с обстановката.
Ще ви уважа всички няма проблем, обичлив съм си , не отказвам  Laughing А гледам сте отворени за всякакви новости и предложения май?!

Момченце, ти имаш ли си на идея къде точно си попаднал, а?  newsm78

Глей я па тая, що го плашиш ма? В началото се кара по-полека........!!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 225
Тук съм, запознавам се с обстановката.
Ще ви уважа всички няма проблем, обичлив съм си , не отказвам  Laughing А гледам сте отворени за всякакви новости и предложения май?!

Новости  newsm78
Знае нещо, което ние не  rotfImao rotfImao rotfImao
Ох мамин...
Видехте ли? Не се плаши. ХаресА му!
Нали ти хареса Рики?
Виж целия пост
# 1 226
Теооо Heart Eyes,де ми отнесе кандилото...

Алооуу,какитеее!!!!
Леееко с децата!
нИмойте го пУашите Mr. Green
Виж целия пост
# 1 227
Ааааа немоиме. ....
Я пак!
Виж целия пост
# 1 228
Виж ся, Рикенце, тея ги Остави - те се сичко знаят Stop Аз пиритенции, че сичко мога, сичко знам- немам. С тебе двамцата много лесно шса сработим- знам. Аз щи кажа какво знам - ти на мене тоже. И после ке ги питаме теа.... дет мнооо знаят Crossing Arms
Нъл тъй? Нъл?

Сторми, много си вилнял вчера беее ooooh! Отнесъл си на ората покривите  Naughty
Теста требе от всеки да се мине- нема се пуашиш Peace
Виж целия пост
# 1 229


Отворени сме отвсекъде   Mr. Green да знаеш. Чакаме някой да запълни поне един отвор  hahaha

Запълвам поне два отвора отмах  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия