Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 590
Не казах ли, че имам много работа?
Не видях някой да ме гони  Whistling
А вчера споменах, че си намерих нова работа.  bowuu
Ама беше по време на ранното МФМ.
Стискайте ми палци в Понеделник. Тогава е второто интервю. И, евентуално ще договорим заплащането, щото то е от значение все пак.
Виж целия пост
# 1 591
ааа ДОБЪР ДЕН от 10 часа ви чета,снощните писаници,много сте лоши Naughty писали,писали,че и новия мъж размазахте...неам думи
Виж целия пост
# 1 592
Стискайте ми палци в Понеделник. Тогава е второто интервю. И, евентуално ще договорим заплащането, щото то е от значение все пак.

 fingerscrossed fingerscrossed Имаш силно стискане от мен  Grinning

mama-lo
, аз нищо не съм му правила  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 593
Тъй де, те големи вече...
Лошото е, че няма да имам време за спамммм...
Ще има окупация на компютъра #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Друзь, бегом да си гледаш работата  smile3513
Виж целия пост
# 1 594
Баси! Пак ми върна усмивката! Тенкс!

(това беше за Вейдър)
Виж целия пост
# 1 595
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  ЩО НЕ МЕ ЗАБЕЛЯЗВАТЕ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Виж целия пост
# 1 596
Баси! Пак ми върна усмивката! Тенкс!

(това беше за Вейдър)
Виж ми подписа
(това е за Лиска) Hug Peace
Виж целия пост
# 1 597
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  ЩО НЕ МЕ ЗАБЕЛЯЗВАТЕ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Каааак, аз те видех бе!
Ма наглеждам още трима - четирима тука( с кучето Mr. Green), та неам време много Whistling

Хилоу, маме Ло!
Виж целия пост
# 1 598
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  ЩО НЕ МЕ ЗАБЕЛЯЗВАТЕ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Я скролни малко по-нагоре  Wink
Виж целия пост
# 1 599
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  ЩО НЕ МЕ ЗАБЕЛЯЗВАТЕ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Hug Hug Hug

Лиске, гив ми файф!!!  Hug
Виж целия пост
# 1 600
ААААААА ВЕЧЕ СЪМ ДОВОЛНА Laughing БЛАГОДАРЯ,ами де го новия МУЖ,още ли раздава премии,той не знае че през деня сме още повече женурята тук
Виж целия пост
# 1 601
ААААААА ВЕЧЕ СЪМ ДОВОЛНА Laughing БЛАГОДАРЯ,ами де го новия МУЖ,още ли раздава премии,той не знае че през деня сме още повече женурята тук
Сигур е на урок при Бомбиня.  Whistling
Да поразучи туй-онуй за темичката...
Виж целия пост
# 1 602
Той е.е и бега, както се видя  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 603
Той е.е и бега, както се видя  Crossing Arms
Да бе! Да го таковам Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 604
Той е.е и бега, както се видя  Crossing Arms
Да бе! Да го таковам Crossing Arms

мУжска му работа  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия