Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 635
ООООО, КОТАНЧО, драго ми е! Hug
ЕВРИКААААААААА!!!! Whistling

 ShockedКво откри,казвай немедленно  Naughty
Открих Америка на картата....  Whistling

Ай побързай, че ми писнА Tired Mr. Green
 
Ми гребем, де!!! Whistling
Виж целия пост
# 1 636
Привет на всички!  bouquet

Запис за срещата!

Весели празници! Hug
Виж целия пост
# 1 637
Привет на всички!  bouquet

Запис за срещата!

Весели празници! Hug
Аре, бееееееееее!!! Hug
Взе да липсваш, скоро не си ми мърморил  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 638
ООООО, КОТАНЧО, драго ми е! Hug
ЕВРИКААААААААА!!!! Whistling

 ShockedКво откри,казвай немедленно  Naughty
Открих Америка на картата....  Whistling
А някой връх съзря ли на нея  Wink
Виж целия пост
# 1 639
Руске, на мойта карта ли я откри Америката Mr. Green

О-о-о, Борко-Мърморко, здрасти Simple Smile

Аз хапнах, готова съм за подвизи Crazy
Виж целия пост
# 1 640
ООООО, КОТАНЧО, драго ми е! Hug
ЕВРИКААААААААА!!!! Whistling

 ShockedКво откри,казвай немедленно  Naughty
Открих Америка на картата....  Whistling
А някой връх съзря ли на нея  Wink
Nerd Вижда се в далечината,..... Thinking....мдааааааааа..... Whistling
Виж целия пост
# 1 641
Руске, на мйота карта ли я откри Америката Mr. Green
...
По твоя глобус открих, че Земята е кръгла-
ходя, където ходя и пак тук се връщам....  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 642
Вейдърово котенце, съжалявам за гадният ти ден. Дано се оправят децата и Майкълчо Praynig

Мога да те развеселя с един кратък виц, че в това дъждовно, заспало време ме мързи да пиша от по-дългите...

- Дъще, на твоята възраст си водех дневник.
- Мамо, това е отживелица вече. Аз си водя картотека.
Виж целия пост
# 1 643
- Дъще, на твоята възраст си водех дневник.
- Мамо, това е отживелица вече. Аз си водя картотека.


Та даже в електронен вариант  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 644
Бройте ме.
Виж целия пост
# 1 645
- Дъще, на твоята възраст си водех дневник.
- Мамо, това е отживелица вече. Аз си водя картотека.


Та даже в електронен вариант  Mr. Green

И архив със снимков мат'рял и видео има може би  Wink
Виж целия пост
# 1 646

За срещата говориш , нали?  Laughing
Виж целия пост
# 1 647

A баш Wink Laughing
Виж целия пост
# 1 648
ЛЕООООООООООО, чу ли??? Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 1 649

Ц.Я пробай със сигнални флагчета  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия