Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 740
...

Предлагам да женим котките  married
 
Може, вече го уволних.... Whistling

От къде си го уволнила,че не разбрах newsm78
Виж целия пост
# 1 741
....Ма нормално е заяц си още не ги разбираш тия работи  Wink Laughing

 newsm09 Аз гарнизонка тъ пуснах, с гаджето да съ имаш, а ти.....  ooooh!
Ай, налягай Устава, 200 пъти да го препишеш, че штъ изпитвам после!  Whistling
Виж целия пост
# 1 742
....

От къде си го уволнила,че не разбрах newsm78
От казармата- ама размислих вече....  Sunglasses
Шъ го качвам на горната застава вече... 
в Грудово.... Whistling
Виж целия пост
# 1 743
....

От къде си го уволнила,че не разбрах newsm78
От казармата- ама размислих вече....  Sunglasses
Шъ го качвам на горната застава вече... 
в Грудово.... Whistling

Tой до сега да не беше в Звездец,ма Руске newsm78
Виж целия пост
# 1 744
Нема вече такива бре, прати го при мойто брат, в Пловдив. Ще му кажа да го тормози, ако трябва  Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 745
И таз добра Shocked,Окочо,кво ти сторих мааааа Confused

Ми, нали трябва да има младоженци на сватбата и аз ареШах вас  Mr. Green

Добре де, виновата, взимам си думите назад   Close
Виж целия пост
# 1 746
....

От къде си го уволнила,че не разбрах newsm78
От казармата- ама размислих вече....  Sunglasses
Шъ го качвам на горната застава вече... 
в Грудово.... Whistling

Tой до сега да не беше в Звездец,ма Руске newsm78

Кът ма пратите и в Елхово,целия Бермудски триъгълник ще съм обиколил  Joy
Виж целия пост
# 1 747
Нема вече такива бре, прати го при мойто брат, в Пловдив. Ще му кажа да го тормози, ако трябва  Twisted Evil
Shocked Нема ли? newsm78
Марш при Елиния брат тогава, той в карцера с връзки штъ урЕди... Whistling

Заяк със Заяк, ти със старата пушка ли шсъ и*ааш, а!? Mr. Green
Виж целия пост
# 1 748
ха кой каза сватба..айде и аз на хорота..пък котките ако искат..ние нал купон щъ си праим... Hug
Виж целия пост
# 1 749
Нема вече такива бре, прати го при мойто брат, в Пловдив. Ще му кажа да го тормози, ако трябва  Twisted Evil

Абе девойки мили. Wink
Батьо ви от 100 год. е в армията бре сладури -
не мой го уплаши с нищо. Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Виж целия пост
# 1 750
Здрасти,компанията. Някой ще забележи минаването ми оттук или като вчера ще съм като привидение?

А наистина ще е само минаване,че трябва да се стягам за абитуриента ми - малкия излиза от детската градина,та се шегуваме,че ни е абитуриент... Наесен...каквото сабя покаже...
Та трябва да оправя костюма му,мама да се понагласи и да ходя към градината...

А каква е тази войнишка тематика,която подхванахте,че прочетох само последните две страници? Мисля,че тук няма хора за войници...
Виж целия пост
# 1 751
 
...Батьо ви от 100 год. е в армията бре сладури -
не мой го уплаши с нищо. Sunglasses Sunglasses Sunglasses


Ми казвай ги тия неща по- рано, де!  Crossing Arms

Аре, кака ви Руска се надига, да иде да купи цъфтета за господжите
и да бяга на тържеството...  lovekiss lovekiss lovekiss
Виж целия пост
# 1 752
Здрасти,компанията. Някой ще забележи минаването ми оттук ...

Видох те!  Mr. Green

Каним се за сватба! Нямаме си младоженци, ама нищо, ще се редуваме  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 753
Здрасти,компанията. Някой ще забележи ли минаването ми оттук ...
Видох те!  Mr. Green
Каним се за сватба! Нямаме си младоженци, ама нищо, ще се редуваме  Mr. Green

Аз съм съгласна пак да се омъжа, ама ако е за същия човек...  Crazy Crazy Crazy Така ми се ходи на сватбаааа и ми се танцуваааа и ми се купонясвааааа.

Добре,че втори е близо...
Виж целия пост
# 1 754
И таз добра Shocked,Окочо,кво ти сторих мааааа Confused

Ми, нали трябва да има младоженци на сватбата и аз ареШах вас  Mr. Green

Добре де, виновата, взимам си думите назад   Close

Aма ква сватба,кви младоженци бре,аз тва не го разбрах newsm78
Аре некой дето не я е духал тая каша да скача в чувала Wink
НЕма да се чувстваш виновна,не давам такиви угризения да изпитваш,искам те щастлива..... newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия