Пак това паническо разстройство!

  • 203 075
  • 791
# 600


и явно с мъжа ти сте раzличен тип хотра ,ако ти искаш сигурност по формата на съчувстие и утеха той ги раzбира по дейно нещата и раzбира фиzицхеска сила ... хубаво. Поговорете zа твоите и неговиет нужди, zа твоите и неговите раzбирания и не раzчитай само на неговата zащита и опора ,а ми си работи върху себе си и своеята личност уи  самочувствие  Wink УСпех
Много различни сме и двамата.
Аз съм по-романтична,но-нежна и ранима душа.Обичам да ме прегръщат,да ми казват,че ме обичат,че всичко е наред.
Докато той е един първобитен,груб и недодялан.Не обича лигавщини,мрази на публични места да ме целува или прегръща.Не обича да прави жестове,да казва мили думи и прочие.
Чудя се на себе си как сме изкарали 10 години заедно.
Виж целия пост
# 601
Не вярвам, че всеки сеанс при Алгафари е 100лв! Тя много добре знае, че малко хора могат да си го позволят, а и ако наистина всеки сеанс е 100лв нямаше да има толкова много пациенти за месец напред! Не сте ме разбрали добре. Аз писах, че за един преглед с диагноза и лечение цената е била 100лв. Но жената, която е заплатила тази цена за един-единствен път без да се налага да провежда сеанси, се оправила за броени дни, благодарение на посоченото лечение от Мадлен. Т.е. струвало си е след 6 години ходене по всякакви доктори и правене на различни анализи и компютърна диагностика, да се оправи само чрез преглед за сто лева!Тази жена преди да я накарам да отиде при Мадлен, беше минала на системи, защото отказваше да яде и пие и организмът и се беше обезводнил! Аз съм ви дала номера на Алгафари. Най-добре попитайте на този номер колко струват сеансите /АКО СЕ НАЛОЖИ ДА ПРАВИТЕ СЕАНСИ/ и после решете кое е добре за вас и дали можете да си го позволите. Може да не ви се наложи да правите сеанси. На въпросната жена се оказа, че мозъкът спрял да произвежда два хормона и паниките и идвали от това /но тя беше започнала да получава и нещо като тикове/.
Съжалявам, че ви подведох с този пример, но там изрично писах, че беше преглед с диагноза, /сега добавям и поставено лечение/, а не за сеанс. Сеансите, тъй като са продължителни, струват по-малко при всеки психоаналитик. И при Алгафари със сигурност не са по 100лв. Обадете се, няма да ви струва скъпо един телефонен разговор. Пак на него телефон може да поискате информация за друг психоаналитик във вашия град или квартал. Предполагам ще получите информация. Но, ако искате да се оправи състоянието ви - направете нещо, защото "Ако сам не си помогнеш, и Бог не може да ти помогне".

Нали точно по телефона ми го казаха това ако не вярваш обади се и ти
Виж целия пост
# 602


и явно с мъжа ти сте раzличен тип хотра ,ако ти искаш сигурност по формата на съчувстие и утеха той ги раzбира по дейно нещата и раzбира фиzицхеска сила ... хубаво. Поговорете zа твоите и неговиет нужди, zа твоите и неговите раzбирания и не раzчитай само на неговата zащита и опора ,а ми си работи върху себе си и своеята личност уи  самочувствие  Wink УСпех
Много различни сме и двамата.
Аз съм по-романтична,но-нежна и ранима душа.Обичам да ме прегръщат,да ми казват,че ме обичат,че всичко е наред.
Докато той е един първобитен,груб и недодялан.Не обича лигавщини,мрази на публични места да ме целува или прегръща.Не обича да прави жестове,да казва мили думи и прочие.
Чудя се на себе си как сме изкарали 10 години заедно.

Ами има хора всякакви  Wink Нито ти ще се промениш нито той, нито ти си лош човек нито той  Wink
Каzвай му как се чувстваш и какво те питеснява и ако може лека полека да иzдялкате  нещата  Wink
А ти си намери цели и zанимания според твоята душевност и не очаквай само на него. Например ако четеш с удоволствие купувай книги, комуникирай с хора обичащи книги и можеш при добро желание да се zанимаваш благотворително с деца (в училищните zанимални има нужда )  ... съЩо е с рисуването, където след един курс можеш да си го превърнеш в хоби или професия ... или пък ако се zанимаваш с удоволствие с вид спорт ... инструктор по спорет, хранене ... винаги може нещо да се напрвави или да се учАства благотворително в някое начинание ... това носи удовлетворение, повишава самоотценката и самочувствието , свърzва с хора и няма нужда да се раzчита само на компанията на един човек и тогава раzличните интереси не са проблем.
Моят мъж много се zарадва, като му подарих zа рождения ден карта zа 20 масажа в един центъ блиzо до службата и ходи 1 седмично в обедната почивка ... също вzехме zа него карта в блиzко до бюрото фитнес студио със сауна , като минава 4 пъти седмично от там и след 30 мин спорт и 10 мин в сауната и 1 душ се прибира като нов и винаги с усмивка  Wink

а zа себе си zаплюх това
http://www.aktivshop.de/catalog/product_info.php/products_id/357 … 8408042edfae60a38
 
все пак стоя повче в къщи , а и обичам да чета  Wink
Виж целия пост
# 603
Момичета, някой от вас ходила ли е на курсовете/сеансите/ на Норбеков?

Виж целия пост
# 604
Анелка, извинявай! Помислих, че не си се обадила, а от моите писания, където бях споменала за 100лв за първи и единствен преглед - оттам си заключила. Сега ще ти дам друго име - Елка Божкова. Тъй като тя е съгласна да прави терапия по скайп по простата причина, че съм далеч от България, скоро ще започна с нея терапии по скайп. Цената е към 40лв на сеанс /18евро, тъй като ще ги внасям от чужбина/. Но нямам представа дали е добра или не. А когато става въпрос за продължителни разходи... В София е студиото и.
http://bozhkova.dir.bg/index.html
Има и контакти, и информация за нея. Телефони и емайл. Разменихме си няколко емайла. В биографията и пише, че изкарала курс за динамична терапия, което ще рече, че отнема по-малко време за лечение.

Мармашотка, аз правих вкъщи програмата на Норбеков. Чувствах се прекрасно, но много надебелях /нормално за програмата му/. Е, не си реших малкия проблем със зрението, но си възвърнах обонянието, а и наистина изхвърлих доста мръсотии. Внимавай обаче да не се престараваш, че два дни няма да можеш да мръднеш от болки!
Виж целия пост
# 605
Тази Елка Божкова днес и разглеждах сайта май някой от тук го бе дал но искам човек който е помогнал на хора с ПР да се оправят  не само да си правя експерименти с различни психотерапевти
Виж целия пост
# 606
tonimar в швейцария не ги ли поема касата? В Германия ги поема касата, но има и такива, които  не работят с никоя каса и вzимат доста пари ... пробвахме и една такава да видим zа какво стававъпрос и беше гола вода.
Виж целия пост
# 607
Ами тук касата поема за тежките случаи на болни, а и зависи от здравната осигуровка. Освен това имам приятелка тук, която преди години ползва услугите на една уж много известна и в продължение на три години не знам колко хиляди лева и излезе лечението, в крайна сметка - безрезултатно!
И аз се опасявам на кого ще попадна, но изборът е мой, в смисъл, че ако видя, че няма полза - винаги мога да спра.
По интернет открих само тази Божкова. Успокоява ме мисълта, че много хора имат нашите панически проблеми и поне в тази насока всеки психотерапевт би трябвало да има някакъв опит. Утре обаче мисля да попитам за други специалисти някои приятели в София и Варна. Дано знаят нещо.
Виж целия пост
# 608
Много различни сме и двамата.
Аз съм по-романтична,но-нежна и ранима душа.Обичам да ме прегръщат,да ми казват,че ме обичат,че всичко е наред.
Докато той е един първобитен,груб и недодялан.Не обича лигавщини,мрази на публични места да ме целува или прегръща.Не обича да прави жестове,да казва мили думи и прочие.
Чудя се на себе си как сме изкарали 10 години заедно.

Разведи се. Не се шегувам.
Днес в предаването "Искрено и лично" Мадлен Алгафари каза че една от най-честите причини за ПР е животът с неподходящия човек. Тя лично препоръча да не се колебаем да се развеждаме ако усещаме че човекът до нас не е този който бихме искали...
Виж целия пост
# 609
Борис, повечето от нас пропуснаха Искрено и лично, а проблемът ни е точно ПР. Моля те, напиши нещо повече от разговора с Алгафари! Или някой друг, който го е гледал и има желание да пише!
Виж целия пост
# 610
Много различни сме и двамата.
Аз съм по-романтична,но-нежна и ранима душа.Обичам да ме прегръщат,да ми казват,че ме обичат,че всичко е наред.
Докато той е един първобитен,груб и недодялан.Не обича лигавщини,мрази на публични места да ме целува или прегръща.Не обича да прави жестове,да казва мили думи и прочие.
Чудя се на себе си как сме изкарали 10 години заедно.

Разведи се. Не се шегувам.
Днес в предаването "Искрено и лично" Мадлен Алгафари каза че една от най-честите причини за ПР е животът с неподходящия човек. Тя лично препоръча да не се колебаем да се развеждаме ако усещаме че човекът до нас не е този който бихме искали...

На таzи Мадлен нещо не и е оправдана цената на услигата щом може да каже таквоа нещо.
Вместо да предложи семейна терапия и да дойдат и двамата съпруzи, та да се види къде е проблема и как да се иzглади или да се иzбива на друго място или просто да научи съпруzиет да се съобраzяват с нуждите на другия ... Да оставя децата беz баща и да раzбива семейства.
Няма подходящи хора. Всички сме раzлични и дори майки и деца не се погаждат особено лесно ... всеки прави компромиси.
Просто има хора, които съzнават раzликите и нуждите на другия и се съобраzяват с раzличията и таквиа, които не са толкова съобраzителни, наблюдателни и персонално настроени и трябва да им се обясни, да се насочат и да им се каже какво и как да правят .
НА какво учи таzи жена ? НА егоиzъм ?  На единачество ? На самолюбое и беzцеремонност ... да теzи каЧества могат да са ти от полzа но до определена степен ... после идва самотата, неудовлетвореността, чувството , че се раzбираш само със себе си и все друхгите ти пречат и вината все е в другите ...
До кога да ще движи човек сам ?
Плюс това си противоречи с думите си
ЗА ПСИХОТЕРАПЕВТКАТА МАДЛЕН АЛГАФАРИ, ПОДАТЛИВИ НА ПАНИЧЕСКИ РАЗСТРОЙСТВА СА ХОРА, КОИТО ТРУДНО СЕ СМИРЯВАТ. НЕ МОЖЕ ДА СЕ БОРИ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО С АГРЕСИЯ И ЛИПСА НА СМИРЕНИЕ. СТРАДАТ ХОРА, КОИТО ОБИЧАТ ДА КОНТРОЛИРАТ СИТУАЦИИТЕ И ЗАОБИКАЛЯЩАТА ГИ СРЕДА. КОГАТО ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО, ТЕ ИЗПАДАТ В ПАНИКА.


Плуютова човек в такова състояние има нужда от блиzките си и теzи , които го обичат ... може да не го обичат по най подходящия начин, но със сигурност го обичат по свой собствен начин.

Няма нужда жените да се раzвежда ... досаттъчно е хората да потърсят помощ zаедно като семейство в което има някакъв проблем.
Виж целия пост
# 611
polina-malina  в твоето положение съм,коренно различни сме и се чудя защо го осъзнавам сега след 10 г newsm78Незнам как ще я караме занапред.А крачката развод при 2 деца не е лесна Sad Cry
Виж целия пост
# 612
Няма нужда жените да се раzвежда ... досаттъчно е хората да потърсят помощ zаедно като семейство в което има някакъв проблем.


Предлогах и тоя вариант но тойй не иска защото казва,че там ходят само луди а той не бил луд ooooh!
Виж целия пост
# 613
Няма нужда жените да се раzвежда ... досаттъчно е хората да потърсят помощ zаедно като семейство в което има някакъв проблем.


Предлогах и тоя вариант но тойй не иска защото казва,че там ходят само луди а той не бил луд ooooh!

не става ли да се намери zанимание zа раzличните интереси иzвън дома? 
Виж целия пост
# 614

[/quote]

Разведи се. Не се шегувам.
Днес в предаването "Искрено и лично" Мадлен Алгафари каза че една от най-честите причини за ПР е животът с неподходящия човек. Тя лично препоръча да не се колебаем да се развеждаме ако усещаме че човекът до нас не е този който бихме искали...
[/quote]
най-хубавото е,че не сме женени
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия