си падам малко) и поставка за корито зъ къпане на новородено, ако има нужда!
си падам малко) и поставка за корито зъ къпане на новородено, ако има нужда!
си падам малко) и поставка за корито зъ къпане на новородено, ако има нужда!
Ако и ти донесеш, ще сложим на всички прозорци. Поставка за къпане сме носили само на другото бебе - Цвети. Може да вземем това за Мария и малкия Кирил.
Ако решите - кажете на кого и кога да го дам
Ако решите - кажете на кого и кога да го дам
-или го донеси на акцията-тя ще е след 8-ми или ако нямаш възможност да дойдеш-ми пиши тук за да се уговорим нещо или на 0898613161-Мариета
-виж какво можеш да направиш и ще държим връзка

Пробахме тук-таме.
(в Герман имаше едно време,ама знам ли сега...)
. Студ. град ми се вижда много отдалечено... не знам.
Утре отивам да вися пред зъболекаря, пък дано ме вземе. До четвъртък няма да изкарам.
(в Герман имаше едно време,ама знам ли сега...)
И по принцип таткото ни почива в неделя,ако може с нещо да помогне на линия е.
. Студ. град ми се вижда много отдалечено... не знам.
Естествено там има много мами, които биха дошли, но потока от потенциални "клиенти"
Препоръчани теми