iska mi se pone da otide do tam i predi aktziata

Една луда дето тичаше по едно хлапе и не седна:)
аз пък бях тази дето искрено те съжаляваше, но ме беше срам да те попитам коя си



Давам отчет веднагически. Първо, благодаря искрено на всички, които участваха в "мини" акцията ни. 
Получи се супер, защото мъжът ми има работа точно в тези два града, които са ни по път и ще комбинираме командировките
Голямата щерка е на зелено училище за жалост и няма да е с нас.

.Казвам го защото аз лично съм носила такива дрешки и обувки и никога не сами отказвали.И немога да кажа също че са облагодетелствани затова че са в София.Децата са едни и същи навсякъде в тези домове и се "гледат "по еднакъв начин.Така че можеш да ги занесеш ,а за този дом за който питаш е зад х-лРодина,но незнам точно улицата на която се намира.
.Казвам го защото аз лично съм носила такива дрешки и обувки и никога не сами отказвали.И немога да кажа също че са облагодетелствани затова че са в София.Децата са едни и същи навсякъде в тези домове и се "гледат "по еднакъв начин.Така че можеш да ги занесеш ,а за този дом за който питаш е зад х-лРодина,но незнам точно улицата на която се намира.
Препоръчани теми