¿Calladita, más guapita....? Nooooo, estamos en España y hablamos mucho!

  • 33 705
  • 283
# 105
....Не сме останали с такова впе4етление след операсион Малая  Wink hahaha.Явно не вси4ко става бавно и някои си дават зор,ама да се нагушат.Голяма корупция,голямо нещо.Какво стана с Х.Мунъос и компания?Напоследък нещо нищо не казват.Още ли е в гладна ста4ка  :hahaha

Много ме разсмя с това  Laughing то навсякъде когато става дума за такива пари се работи бързо и експедитивно  Wink А какво става с тях, идея си нямам. Всяко чудо за 3 дни, отдавна спря да се говори за операцията... миналия месец арестуваха 40 елитни адвоката за пране на пари, че сега те бяха по първите страници на вестниците  Tired

Вес, вярно че дрогата и проституцията я има навсякъде, ама тук е в огромни количества. Целия трафик на дрога от Африка към Европа минава от тук... смятай щом са наслагали подводни камери за нощно виждане по плажовете  ooooh! съответно и употребата е много голяма... дет вика мъжо 'повечето не са хора, а прахосмукачки...' , а известния Пуерто Банус през нощта се превръща в Порно Банус... разврат и чудо.Не може да се опише, трябва да се види.

Анет, аз се отказах вече да гледам колички... за Чикото ми казаха, че много се чупели, не били хич качествени, Плея не можах да я видя на живо... спряхме се на Бъз, но все пак до последно не се знае  Wink

Марипоса, честити ви ходещи крачета, да крачат смело напред в живота  Hug
Виж целия пост
# 106
Пак да се вклУ4а Laughing(ве4е по4вам да ставам досадна) Crazy.
Като видях ,4е говорите за коли4ки се сетих ,4е аз имам една за близнаци.....,когато бяха малки Алекс и племенницата ми я купихме за да ги возим заедно,но НИКОГА  така и не ги ка4ихме на тази коли4ка.
Коли4ката не е нова,не е някой най_нов модел ,но си има вси4ко .Ако някой има или Ще има близнаци му я подарявам ,заЩото ми е жал да я изхвьрля.От мноого време се опитвам да я продада но никой не я купува Laughing.В4ера пак пуснах обява вьв ветсника Rolling Eyes.
Зная колко са скьпи тези коли4ки пьк тази не е толкова зле.Малко е голяма ,но....... Laughing Laughing
Виж целия пост
# 107
марипоса 4естито ти ходеЩо малко 4ове4е сега наистина става интересно много са слади4ки то4но на тази възраст
Val от къде имаме обЩи познати уто4ни малко 4е ми стана интересно
(аз живея в бенидорм от много малко време 5 месеца и нямам тук по4ти никъкви познати а във валенсия нито една приятелка не 4ака бебе)
Виж целия пост
# 108
марипоса 4естито ти ходеЩо малко 4ове4е сега наистина става интересномногои са слади4ки то4но на тази възраст
Val от къде имаме обЩи познати уто4ни малко 4е ми стана интересно
(аз живея в бенидорм от много малко време 5 месеца и нямам тук по4ти никъкви познати а във валенсия нито една приятелка не 4ака бебе)

Ами явно не са ти казали и не сьм аз която трябва да ти каже ooooh!.
Мислех ,4е са ти казали Embarassed
Виж целия пост
# 109
кажи дееееееееееее недей така аз и тебе не познавам реално
съжавалям 4е спамя теми4ката
Виж целия пост
# 110
Val, мерси за инфото  Hug. При нас (аз съм гледала в Алкала) курсовете тръгват от 1700 евро нагоре Shocked. Но условието за високоте оценки не го знаех. То така всеки, който не те хареса, ти слага едно 5 или 6, и изгаряш с парите.  Twisted Evil Гледала съм и курсовете за стюардеси (детската ми мечта Laughing, и там същата цена, че и годинките ми са множко за започване там Mr. Green) Ще гледам и за парото, че кмета уж каза, че в нашия блок ще правят офис... 2 години вече минаха и още не са го направили, но и никъде другаде не са, така, че все още имаме шанс да е в нашия  hahaha.
А за Алекс, ти досега пращала ли си го сам в България?  newsm78 Защото децата мрънкат за баба и дядо, но в момента, в който останат с тях, се започва:"мамооооооо" Mr. Green

Марипоса, честито ви проходило момченце! Това с ножицата като какво го определяте?  Mr. Green (Дано стане кмет и да реже лентите за откриване на нови обекти  bowuu)

Алест, и аз като ходя на плаж с племенниците, сме като цигански катун. С тази разлика, че се носят принадлежности за двама #Crazy - басейни, пояси, кофи, лопатки...  hahaha, задължително пари за царевица и сладолед, без тях не може Laughing Sunglasses

Клара, тя работата наистина сериозна при вас #Crazy, с тези камери... но някой има интерес да не спира трафика, щом заради тези мерки не е пресечен пътя... у наше село арабите си продават спокойно по ъглите около локуториос и нищо не им правят, а полицията знае за какво става въпрос. Confused
Виж целия пост
# 111
HugЗдравейте,момичета!И ние вчера голям плаж направихме...решихме да обиколим плажовете между Ла Марина и Гран Алакант...обикаляхме близо час и половина.Когато харесахме едно местенце на Ареналес дел сол и се настанихме да се печем...взе,че ни заваля дъжд.Пак беше весело...Давид поигра доста без да се отделя от Дива-кучето...а на горкото куче му се плуваше...добре,че имаше кой да го държи.Постояхме два часа и като се прибрахме у дома такова слънце напече...само за плаж Joy А ако не знаете как се разхожда куче...Гледайте hahaha
Ето малко снимки от вчера

 Heart EyesМарипоса,честити ви ходещи крачета!До тук със спокойствието...

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 112
Здравейте,

Честито проходило момче на Марипоса! А това за ножицата, може да стане шивач.

Аз не гласувах. Не ги познавам кандидатите, но ми направи впечатление, че са повечето жени, и до сега май беше алкалдеса.

Вал, много хубаво, че си успяла да завършиш успешно курса, сега ти пожелавам една успешна реализация. А малкия можеш да го пуснеш малко, хем и ти да си починеш, макар, че знам колко ще ти е тъжно без Алекс.

Леле, Габи, Давид направо му спира тока на кучето, ама то като порастне надали ще му се дава. Ние в събота бяхме на басин, а вчера не ставаше за плаж времето. Не валя, но беше доста ветровито.

А ние стягаме багажи вече, че не остана.
Виж целия пост
# 113
Мерсаж за пожеланията!
Туй с ножицата ми хареса Вес! В интерес на истината не бях се сетила,че може  да има и добре квалифицирана работа с "отрязването" Joy

Цитат
Леле, Габи, Давид направо му спира тока на кучето, ама то като порасне надали ще му се дава
Вярно, каква порода е?

Вес и аз имах мераци преди време за стюардеса. Но сега с две деца, малко трудно да се организират в тази насока нещата. Мога да ти дам инфо за Алкала, преди три години бях питала в един център там.

А аз реших започвам на 1 юни, курса ще е административо контабле, ще продължи около 6 месеца. Да сверим малко и часовниците, ще се пробвам, пък каквото сабя покаже...

Вал, за Алекс не знам какво да те посъветвам, аз големия ми син съм го пращала всяка ваканция в БГ, ама сега малкия не ми се ще. Не мога да си го обясня, може би е още твърде малак.....
Желая ти успешна реализация Peace

Гери готвиш ли куфара за БГ?? Колко време ще останете в БГ?
Виж целия пост
# 114
Р.С
За количките на бъдещите мами. Много съм доволна от Куинни.
Никакви забележки!
Виж целия пост
# 115
Лелеее,  #Crazy Габи, това кученце как е оцеляло! Добре, че не ви е видял някой от ПЕТА.  newsm78

Марипоса, да, интересува ме. Знам, че имаха изисквания за 1.65 височина преди (в която се смествам), за чуждите езици също отговарям, ама годинките ми май са повече, за да започвам тепърва (30 прясно навършени Blush). Но като цени си нямам представа. Както и какво обучение всъщност правят.  newsm78
Виж целия пост
# 116

Марипоса, да, интересува ме. Знам, че имаха изисквания за 1.65 височина преди (в която се смествам), за чуждите езици също отговарям, ама годинките ми май са повече, за да започвам тепърва (30 прясно навършени Blush). Но като цени си нямам представа. Както и какво обучение всъщност правят.  newsm78

Вес както ти казах по -горе преди три години им бях в офиса в Алкала, намира се в една от уличките зад кметството. Иначе по всички критерии отговаряш Joy  Имаше и някакви първоначални изпити доколкото си спомням. Но хайде да не говорим на изуст ще поразпитам на място и ще ти дам инфото!
Виж целия пост
# 117
Здравейте, момичета!  smile3525
аз рядко пиша тук, но редовно и с удоволствие ви чета; да ви се похваля - бяхме на ФМ и с бебчето всичко е наред, развива се нормално и на есен живот и здраве ще си имаме момченце  smile3504; с таткото сме много щастливи   newsm53
 Приятна вечер на всички!  newsm51 newsm10
Виж целия пост
# 118
Добро утро моми4ета!
Айде на кафенцето за събуждане и закуска за сили  Grinning :



Марипоса,4естит ти проходил палавник.  bouquet
Виж целия пост
# 119
добро утро
колко вкусно изглежда, но денс неЩо ми се гади и Ще пропусна закуската
габи двамата мъници са много сладки сигурно като се приберете от разходка заспиват на момента
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия