Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде се съхраняват стари теми във форум и как мога да ги намеря?
Какъв е минималният срок, за който никой не може да изгони наемател и какви са причините за изгонване?
Какви са причините за опит за изгонване на наематели?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде се съхраняват стари теми във форум и как мога да ги намеря?
-
Какъв е минималният срок, за който никой не може да изгони наемател и какви са причините за изгонване?
-
Какви са причините за опит за изгонване на наематели?
-
Какви са правата на наемателите според закона?
-
Какви са предимствата и недостатъците на живота в чужбина в сравнение с родината?
Не мога да се събудя нещо днес. То и времето едно никакво.... даже на планината отсреща натрупа сняг. Май пак ще вадя зимните дрехи 



; тъкмо се настроихме с таткото за момченце...

целия квартал задръстен от коли, така и не разбрахме какъв е проблема, ама стигнах в офиса с 1 час закъснение. Идвам, колежката я няма, тръгвам да отварям, не мога...а на мен ми се пишка 2 не виждам, оказва се, че се е счупила ключалката. Дойде ключаря отвори и ни заряза на отворена врата 

.Добре до6ла на мами на диди
,много се радвам когато имаме нови попалнения.Гери драсваи някои ред от БГ мила.За колко време сте там?Кога се вра6тате?Ние днеска бяхме на пло6татката и малкия се измори много и заспа като пан
,ина4е ме побарква6е.Утре мисля да направя един плаж,ако не ме домарзи
Откакто проходи Дани нямам никакво време за форума все съм по петите му че пипа навсякъде.

Дано Митето понесе добре полета и да нямате проблеми.


Такааа.. рапорт даден