Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде се съхраняват стари теми във форум и как мога да ги намеря?
Какъв е минималният срок, за който никой не може да изгони наемател и какви са причините за изгонване?
Какви са причините за опит за изгонване на наематели?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде се съхраняват стари теми във форум и как мога да ги намеря?
-
Какъв е минималният срок, за който никой не може да изгони наемател и какви са причините за изгонване?
-
Какви са причините за опит за изгонване на наематели?
-
Какви са правата на наемателите според закона?
-
Какви са предимствата и недостатъците на живота в чужбина в сравнение с родината?

Иначе винаги има каво още да се желае, то цели за постигане много.Обичаме да си поставяме цели и да ги преследваме, аз поне така се чувствам жива
и не се ядосвай 


и все пове4е се замислям как да навия мъжо
и да не му е криво после за решеннието му но ако продължават неуда4ите и несполуките ми тук
(или поне аз така ги определам) може и да прибегна и до не много коректен спрямо него на4ин за да си се приберем 
и толкова е ве4е завърших и испания с ниЩо не ме о4арова искам си у дома тук се 4увствам като на 4уждо място като дърво без корен и ми е много по трудно да се боря с бурукраЩтината некомпетентността и мързела им незнам в бг ми беше по лесно да се справям с тоя тип неуредици а и като 4ели не бяха толкова много а и сега като предстои появата на малкото 4ове4е
все пове4е се замислям 4е за него самото Ще е по добре
съм чувала само от българи.Ако тръгна да им намирам дефектите и на испанците и на живота ми тук със сигурност ще има също толкова много,но и за момент не мога да си помисля да се върна завинаги там.Всеки си иа преференцийте,но моята равносметка е такава
.
,само дето не сьм аз майката.
,децата ви са по хубави от вас 
Въпрос на лична култура 
Аз лично бих сменила местоживеенето в същата държава, но не бих тръгнала вече за нова страна, нов език, нова бюрократщина...

- наводнения, бури, град ... Кошмар.
Срещу природата нямаме шанс.
,направо страШно е аз онзи ден през ноЩа цяла ноЩ се "пулих"
....брррррр ужас беШе, постоянно падаха някьде много близо до нас,явно има грьмоотвод около кьЩата и за това ,но направо не ми се мисли.....
