НОЕМВРИЙСКОТО човече думички реди си вече

  • 12 049
  • 286
# 165
разпис.
при мен нищо ново - лашкане до откат...

а в русе е много топло...
Виж целия пост
# 166
Мен като ме е хванал някакъв вирус, не мога да стана от леглото. Sick
Виж целия пост
# 167
привет, дружина!
ние днес изкарахме чуден ден на панчарево. край езерото, големи зелени поляни, цаца и бира  Mr. Green имах чувството, че сме на море. много разтоварващо ми подейства, че как бях яхнала метлата тези дни. кейти се умори от емоции и се шашна от гледката на безброй много деца, щъкащи напред-назад. срещнахме и диди с ваньо, удобно разположили се на тревата. ваньо с пълна уста- сладур  Heart Eyes
обхваната от ентусиазъм днес направих и резервации за морето. макар че един дявол знае как ще отидем. омръзна ми обаче да съгласувам нещата с хиляди хора и планове. обожавам морето и не мога да се позволя да го пропусна още 1 година.
били, оздравявай бързо. повечко течности и ще мине.
майчето е необичайно лаконична. явно бая лашкане пада. още малко...
отивам да гледам снимките на тити.
и изобщо замириса на лято и в нашата темичка- няма никой по цял ден  Wink
лека ви нощ!
Виж целия пост
# 168
diddi - честит рожден ден! Много щастие, здраве и любов Simple Smile




Сердика, честит юбилей и на  теб с малко закъснение, всичко най-прекрасно ти пожелавам....





Били - да оздравяваш бързо!
Виж целия пост
# 169
ЧРД НА ДИДИ!
  bouquet  bouquet  bouquet


юка - ми криво е положението край мен. к'во да кажа друго  Confused
Виж целия пост
# 170
  bouquetЧРД Диди! Heart Eyes

Бубу, тя и Диди като жена на компютърджия има кръгла годишнина. Wink/25/
Виж целия пост
# 171
Диди, честит рожден ден!

При нас нищо ново, освен че Мартина започна да спи от 22 до 8 непробудно. Досега имаше едно събуждане окло 5-6 и после спеше до 10. Не съм сигурна кое ми харесва повече, но май е сегашния вариант. Да видим докога ще се задържи така.
Горещо е подобаващо.
Били, бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 172
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА DIDDI!   bouquet
При нас нищо ново - продължаваме да не спим през нощта - рев, ритане Confused
Майче, съчувствам Hug Камен сигурно трудно понася жегата. Как е Петранче?
Тити, много сте хубави и двамата Heart Eyes

Били
, бързо оздравяване Hug

Ние след малко отиваме на ясла. Малко ми е гадно. Дано всичко е наред Praynig
До писане
Виж целия пост
# 173
Благодаря за сутрешните поздарви и приятното настроение, което ми съзвадавате с компанията си всеки ден Hug

Анеле, успех с яслата. Няма начин да не се притесняваш, обратното би било смущаващо  Wink
Майче, спокойствието у вас едва ли ще се завърне скоро, но пък ви пожелавам да се завърне доброто настноение!
Виж целия пост
# 174
ДУ

Днес се чувствам прекрасно и аз не знам защо.  Laughing

Откакто Васи е на вилата всеки пък като отида ми се вижда толкова променена и пораснала.

Нещо не намирам време да кача снимки. Но утре ще се опитам да ви покажа актуални. Днес е справкин ден и ме чакат купища документи.

Тити браво за къпането в моренцето. Аз явно съм от по страхливите майки и май и тази година няма да я окъпем васи в морето.

Вече си мисля за отпуската в гърция и нямам търпение  до края на месеца.

ЧРД ДИДИ!!!
Виж целия пост
# 175
диди, честит рожден ден! пожелавам ти много здраве и любов!  newsm51
уф, напоследък кейти е толкова лигава, че не знам какво да я правя. как се справяте с възпитанието и най-вече с Ината. то за всичко е тръшкане, рев. все да съм до нея, все .....
Виж целия пост
# 176
привет, честити праzници на праzнуващите  Wink
на майчето пожелавам много добро настроение и усмивки  Wink
Тити иzглеждаш много добре  Wink
Виж целия пост
# 177
честит рожден ден, Диди!!!  bouquet  bouquet  bouquet
нека всичките ти желания да се сбъднат!!!
Виж целия пост
# 178
Хора, аz страдам от радка болест...  брей не ми се работи   Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 179
Юка, и Мартина е така, за всичко рев, тръшкане.Дори започва да се удря  по лицето и главата. Засега като сме в къщи намерих лечение-излизам от стаята и на момента млъква. Обаче навън не знам какво да прилагам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия