казаха, че утре и другиден били критични и няма да е толкова весел. Иначе през цялото време на връщане към вкъщи мрънка някаква мелодия
А на мен сърцето ми беше свито

Чак сега видях, че съм забравила да честитя на Сердика!!! На патерица честито и от мен


Трудно е, то е ясно! Пожелавам ти скоро да имаш по-спокойни дни!


Засега не се налага да работя и това ми харесва. Майка ми само ме кара да работя, да съм "сред хора" и ме пита защо съм изкарала 2 висши като не ми се работи, а баща ми й отговори - за обща култура.
Но винаги се занимавам с нещо, така че не ми е скучно и идеи трупам..
, създава впечатление за най - кроткото бебче, което спи почти цялото денонощие
Да сте здрави и много щастливи! 
Тя неходили на ясла?





и с всички екстри - хрема, кашлица, адско главоболие, болки в ушите и всички мускули и стави. Ванко е на гости в Сливен, но дано не заразя Гошко. Препоръчани теми