Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 535
Превод:
Купонджийте върнаха ли се?
Виж целия пост
# 2 536
Аз да питам за утре - проблем ли е ако дойдем 4 човека  Embarassed  Embarassed - Люлинки  Mr. Green Предния път останаха свободни места  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 537
Еми, ако искаш парти в зелено  Mr. Green да направим, ще сме в тон  Laughing

Emi , знаеш ли откага се чудя защо няма срещи, а то... Embarassed,  Hug

Ми и на мен ми липсват общофорумските срещички и затова утре за сефте ще се явя на "спамърската" Wink

И няма да сбъркаш, който е дошъл веднъж не си тръгва повече  Laughing



Божкеееееееееееее - нема угодия  Mr. Green

 Laughing  Ми ти мислиш лесно ли е Laughing Айде, лека  Hug
Виж целия пост
# 2 538
Да, и аз мисля същото Wink
Виж целия пост
# 2 539
о и аз съм от Люлинките
Виж целия пост
# 2 540
Опиянена,лека нощ. Hug
Мина,чакам с нетърпение да се запозная с теб и с Цомбето,разбира се. Heart Eyes
Лека нощ и от мен.   bouquet
Виж целия пост
# 2 541
Леооооооооооо, либе  Hug Hug Hug
Не съм си чула телефона,
ама видях и съобщението - тъкмо щях да ти пиша  Hug Hug Hug

Опиянена,лека нощ. Hug
Мина,чакам с нетърпение да се запозная с теб и с Цомбето,разбира се. Heart Eyes
Лека нощ и от мен.   bouquet

И аз се радвам, че ще се видим  Hug

Айдееее треската тече  Hug Hug Hug
Дамаянтииии - сладкиш ниеден  Hug Hug Hug
И всички фоторепортерки, особено Вили
мислете му с фотото утре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 2 542
Еми, ако искаш парти в зелено  Mr. Green да направим, ще сме в тон  Laughing

Ми аз няма "искам-не искам" така съм Joy
Виж целия пост
# 2 543

  ТЕЖКА ВЕЧЕР ще бъде Joy
Виж целия пост
# 2 544
о и аз съм от Люлинките

Ти хубаво си от Люлин, а ще дойдеш ли?



А тия с ФОТО да внимават, щот много щракат нещо  Mr. Green Утре сме без мъже  Crossing Arms Да си имаме уважението  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 545
Опиянена,лека нощ. Hug
Мина,чакам с нетърпение да се запозная с теб и с Цомбето,разбира се. Heart Eyes
Лека нощ и от мен.   bouquet
и с мен? Flutter Embarassed
Виж целия пост
# 2 546




А тия с ФОТО да внимават, щот много щракат нещо  Mr. Green Утре сме без мъже  Crossing Arms Да си имаме уважението  Mr. Green

Оооооо, утре и аз ще съм от отбора на папарацитее Mr. Green Mr. Green photo photo photo
Виж целия пост
# 2 547




А тия с ФОТО да внимават, щот много щракат нещо  Mr. Green Утре сме без мъже  Crossing Arms Да си имаме уважението  Mr. Green
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 2 548
Crazy Flutter Flutter
Виж целия пост
# 2 549
Ще дойда, но не този път.

В това, все почече почвам да вярва.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия