Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 520



честито придобивки на отличничката...утре да се надяваме че ще ги видим ПОВЕЧЕТО... hahaha а и да ги снимаме...нъл може  newsm78


и ти ли искаш да ми видиш шундрафелката Joy
тц Naughty, не става....
Виж целия пост
# 2 521
"мечо" , никой не е в състояние да връща времето скъпа... , но ако познаваш такъв - изритай го от живота си , защото няма смисъл да се връща времето! Настоящето е следствие на нашия избор , който сме правили в различните ситуации , а избора е следствие на познания които трупаме през живота си.

П.П.- м/у другото - песничката е хубава...
Виж целия пост
# 2 522
Emi , знаеш ли откага се чудя защо няма срещи, а то... Embarassed,  Hug

Ми и на мен ми липсват общофорумските срещички и затова утре за сефте ще се явя на "спамърската" Wink
Виж целия пост
# 2 523

Пухче, как си мило - оздравя ли  Hug Hug Hug
Утре ще се видим нали  Hug

Emi , знаеш ли откага се чудя защо няма срещи, а то... EmbarassedHug

Ми и на мен ми липсват общофорумските срещички и затова утре за сефте ще се явя на "спамърската" Wink

Еми, да опъваме ли килима  Wink
То спамърите малко - готините форумци са там  Wink
Виж целия пост
# 2 524
Ама  разбира се бе Минеее! ама нали разбра, че трябва да е ярко зелен-за да е в тон  с гипса Mr. Green
Пухи, много я обичам тая песничка. И Шер.
Виж целия пост
# 2 525
Ама  разбира се бе Минеее! ама нали разбра, че трябва да е ярко зелен-за да е в тон  с гипса Mr. Green
Пухи, много я обичам тая песничка. И Шер.

Пропуснала съм зеления нюанс  Embarassed
че ти метнем трева и китки  Wink
Става ли  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2 526
То спамърите малко - готините форумци са там  Wink
Минооууу, що искаш да кажеш това ма оуууууу......
язе грозна ли съм ма....
майкоууууу ooooh!и това доживях
нож у гърба
Виж целия пост
# 2 527
От тебе всичко става Heart Eyes
Ако моЕ и един боб да ми метнеш, че напоследъъъъък  Sad Sad
Ама хайде, без мрън.

Алоуу Отличничката! Ако си грозна за кво да го водя оня високия "рус" мъж?
Виж целия пост
# 2 528
Мине- оздравях.Беше некъв 24 часов гаден вирус Close TiredАма отмина де PeaceУтре съм на линия Party Party Party

Пухи, много я обичам тая песничка. И Шер.

И аз много я обичам Peace

Колонке- ето един   поздрав   за племенника. Качеството е малко лошо ама няма друго Confused
Виж целия пост
# 2 529


Алоуу Отличничката! Ако си грозна за кво да го водя оня високия "рус" мъж?
При таз тарапана мое и да не се доредим Mr. Green
Много женоря, много нещо.
Виж целия пост
# 2 530

Абе дай нещо кат за купона ......по-хард-чалгийско Mr. Green

  ТОВА става ли?     newsm78
Виж целия пост
# 2 531
То спамърите малко - готините форумци са там  Wink
Минооууу, що искаш да кажеш това ма оуууууу......
язе грозна ли съм ма....
майкоууууу ooooh!и това доживях
нож у гърба

Божкеееееееееееее - нема угодия  Mr. Green
От всички 40 човека - колко пишат тук ма оууууууууууу  ooooh! ooooh! ooooh!
Милата ми тя, грозна била  Wink
ай трай да не кажем  Joy Joy Joy
Кат съ барнеш - мрият све мужкарци  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 2 532
  Еее,компания,гледам и вас ви е обзела предсрещова треска. И аз нямам търпение да дойде утре вечер и да ви видя на живо вече.

  Но засега ви казвам лека  нощ,че съм като изцедена. И приятен ден утре,че някои хора ще работят...
Виж целия пост
# 2 533
Ахъм....за подгрявка Mr. Green
Виж целия пост
# 2 534
Опиянена, пиле шарено и аз съм на тръстиката утре  ooooh!
Айде лека и от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия