Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 370
Да не работите от вкъщи, ей Naughty
Виж целия пост
# 2 371
Я се подредете за снимка.
А така, не Руске, ела малко по насам, че ми бягаш от кадър. А сега сте добре, абе Ели стига я оправя тая къса коса, бе-добре си така. Сега усмивка, краставица и щрак
Виж целия пост
# 2 372
Ели, мерси за песничката-много я харесвам.
Алекс и аз се надявам да гледам снимки.
Хайде да се надяваме  Hug.заедно.Руске, коя e тема ?
Виж целия пост
# 2 373
Я се подредете за снимка.
А така, не Руске, ела малко по насам, че ми бягаш от кадър. ...
Щот не съм фотогенична, за тва...  Embarassed
Виж целия пост
# 2 374
Я се подредете за снимка.
А така, не Руске, ела малко по насам, че ми бягаш от кадър. ...
Щот не съм фотогенична, за тва...  Embarassed
Гигова, Руска лъже  smile3521.
Виж целия пост
# 2 375
Отчетох се!
За настроение
Виж целия пост
# 2 376
чшшшттт , че Радост още пише, да не я притесняваме, не можете ли малко по тихо да говорите, я виж аз как шепна
Виж целия пост
# 2 377
Гиговата, нИдей мЪ снима. И аз не съм фотогенична Blush А и вече не е къса косата, и вечно трябва да се оправя по нещо Crazy

Радост, да не те уплашихме ей. Да не изчезнеш кат Рикито безследно и ти Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 378
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДЕЧИЦА!
НЕКА УСМИВКАТА ДА НЕ
СЛИЗА ОТ ВАШИТЕ ЛИЧИЦА

....И аз работя здраво, ...
Kakво работиш Руске?

Ели, мерси,че свали задника.  bouquet  bouquet  bouquet
Много ли обичаш бира?
За каква среща говорите, бе? Кога,къде, кой, с кого, колко, как, защо? newsm78 newsm78 newsm78


Много бързаш с благодарностите,Борко...намерила съм и друго дупе smile3534 smile3534 smile3534
Руска работи мартеница
Виж целия пост
# 2 379
Лейди котка, баш ми е драго!
От къде ги намираш тези красоти. Сподели да се посмеем заедно.
Мацки, сега да не се изпонатръшкате от любопитство????
Виж целия пост
# 2 380
...  Гигова, Руска лъже  smile3521.
Тц, не лъжа- наистина не се харесвам на снимки...  Rolling Eyes

Аре, поздрав и от мен за всички Whistling

Радост да не го отваря, а да си пише там...  Stop
Виж целия пост
# 2 381
Все по- късно вдявам, разбрах коя тема е ,даже ви насмотах всички ,дето сте се записали Mr. Green /и аз съм в кюпа /.Леопардче -  love001
Виж целия пост
# 2 382
Леопардке, като те поканих на гости, ти ми обеща да не ме снимаш, нали???  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2 383
Гигова, може ли и аз да се подредя за снимка?
ето я и Руска - в гръб, понеже не се харесва на снимки. Laughing
Виж целия пост
# 2 384
Леопардке, като те поканих на гости, ти ми обеща да не ме снимаш, нали???  Crossing Arms

Рускеее-ма хич пък не си фотогенична значиииии Joy Joy Joy Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия